Akrilik panel ile havuzları doğayla bütünleştiriyor

Akrilik Havuz, yenilikçi çalışmalarıyla havuz uygulamalarına yeni bir soluk getiriyor. Marka, akrilik panel ile çözüm sunduğu Folkart Hills konutlarının yüzme havuzunda kullanıcıları doğa ile buluşturdu.

Akrilik panel ile havuzları doğayla bütünleştiriyor
ST Endüstri  Radyo

Mat Havuz Teknolojileri AŞ markası olan Akrilik Havuz, havuz uygulamalarında teknolojinin gücünü temsil eden isimler arasında. 

Açık ve kapalı yüzme havuzları, okyanus akvaryumları, dev akvaryumlar, tünel akvaryumlar, tuzlu ve tatlı su havuzları, terapi ve hidra-fizik tedavi gözlem havuzları ve hayvanat bahçeleri gözlem pencerelerine akrilik cam panel ile çözüm sunan marka, çalışmalarıyla havuz uygulamalarını sınırların ötesine taşıyor. 

Uluslararası standartlarda hizmet veren markanın, çözüm sunduğu prestijli projelerden biri de İzmir Çeşme’de hayata geçen Folkart Hills konutlarının yüzme havuzu. Havuzda kullanılan akrilik panel, yüzme havuzunu Fener burnunun mavi sularıyla buluşturarak doğayla bütünleştirdi. 750 ton kapasiteye sahip olan Folkart Hills konutlarının yüzme havuzunda konforu ve estetiğin bir arada deneyimlenmesine imkan tanıyan akrilik panelin yüksekliği ise 1200mm, uzunluğu 10400mm ve çapı 16000mm. 

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2019, 19:54
Robot Yatırımları
YORUM EKLE

Enerji Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler
Partnerler