Akıllı bina konsepti ile ayrışacak

Lüks ve konforlu detaylara sahip İnciyaka Ankara, akıllı bina konsepti özellikleriyle diğer projelerden ayrışıyor. Projede 24 saat güvenlik sistemi ve plaka tanıma sistemiyle site içinde güvenlik en üst düzeyde sağlanıyor.

Akıllı bina konsepti ile ayrışacak
Endüstrideara

Ender İnşaat, başkentin yenilenen yüzü Mamak’ta 200 milyon TL’lik yatırımla hayata geçirdiği İnciyaka Ankara projesinde konut alıcılarına yönelik dev bir kampanya başlattı. “Eski eviniz sizden, yeni eviniz İnciyaka’dan ”büyük takas kampanyasıyla ekspertizlerin belirlediği rakam üzerinden eski daireler, değerinde alınarak konut alıcılarına İnciyaka Ankara projesinden lüks daire veriliyor. Dev kampanya kapsamında ayrıca; yüzde 30 peşinat, yüzde 50’si teslimde, kalan yüzde 20’lik tutarı da 36 ay vade farksız eşit taksitleödeme imkânı da yatırımcılara sunuluyor.

YENİ MAMAK BÖLGESİNİN MARKALI PROJESİ 

Yeni Mamak olarak nitelendirilen ve bölgenin ilk ve tek markalı konut projesi olarak dikkat çeken İnciyaka Ankara, geniş ailelerin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlandı. 276 konut ve 25 ticari ünitenin yer aldığı projede;163 metrekare büyüklüğünde 3+1 ve 180 metrekare büyüklüğünde 4+1 daire tipleri yer alıyor. İnciyaka Ankara’da; 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon olarak belirtilen tüm dairelerde ayrıca 10 metrekare büyüklüğünde bir yemek odasına daha yer veriliyor.


Kesintisiz 15 bin metrekare yeşil alana sahip proje,zengin sosyal donatı alanlarıyla dikkat çekiyor. Sağlıklı bir yaşam için fitness merkezi, sauna, Fin hamamı ve açık spor alanlarının bulunduğu projede ayrıca; çocuk oyun alanları, gölet, bahçe içinde kamelyalar, yürüyüş ve bisiklet yolları yer alıyor.


İNCİYAKA ANKARA’da ayrıca her bir konut için planlanan kapalı otoparkın yanı sıra açık misafir otoparkına da yer veriliyor.

İLERİ TEKNOLOJİYE SAHİP AKILLI BİNALAR

Lüks ve konforlu detaylara sahip proje, akıllı bina konsepti özellikleriyle diğer projelerden ayrışıyor.
İNCİYAKA ANKARA’da 24 saat güvenlik sistemi ve plaka tanıma sistemiyle site içinde güvenlik en üst düzeyde sağlanıyor. Ayrıca dairelerde bulunan yerden ısıtma ve ses yalıtımın yanı sıra, her bir bağımsız bölümün tükettiği enerji kadar ödeme yapmasını sağlayan kalorimetre özelliği de konut alıcılarına avantaj sağlıyor. 

Çankaya ve Çevreyoluna yakın bir mesafede yer alan proje birçok AVM’nin de yanı başında konumlanıyor. Çok hızlı gelişen ve yatırım potansiyeli yüksek bir bölgede yer alan İNCİYAKA ANKARA’dan Esenboğa Havalimanı’na, Samsun - Konya yoluna çok kolay ulaşılabiliyor.

İnşa çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiği projede mağazalar bir bir açılırken, konut teslimleriAğustos 2019’da yapılacak.


 

YORUM EKLE

Sensörmatik

İmmergas

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını