banner1322
x

Airmak, DKP kanalları ile İstanbul Yeni Havalimanı’na çözüm sundu

Ürün ve hizmet kalitesi ile öne çıkan Airmak Klima Havalandırma, DKP kanalları ile İstanbul Yeni Havalimanı’na çözüm sundu.

Airmak,  DKP kanalları ile İstanbul Yeni Havalimanı’na çözüm sundu
Endüstri 40 Zirvesi

Türkiye’nin en büyük projelerinden, ulaşım ağında önemli bir konumda bulunan İstanbul Yeni Havalimanı’nın çözüm ortaklarından biri de Airmak Klima Havalandırma. Havalandırma, soğutma ve ısıtma alanlarında hizmet vermek üzere 1993 yılında kurulan Airmak Klima Havalandırma, DKP kanalları ile İstanbul Yeni Havalimanı’na çözüm sundu.
Kurulduğu zamandan bugüne kadar kaliteli, ilkeli, standartlara uygun çalışma anlayışıyla hedef kitlesine avantaj sağlayan Airmak Klima Havalandırma, ürün ve hizmet kalitesiyle öne çıkıyor.

PRESTİJLİ PROJELERİN TERCİHİ 

Milas Havalimanı, Park Plaza İş Merkezi, Şişli Plaza gibi hem yurt içinde hem de yurt dışında prestijli projeler tarafından tercih edilen firma, geniş bir ürün gamına sahip. DKP Siyah Sac Hava Kanalları, galvaniz hava kanalları, paslanmaz hava kanalları, menfezler, anemostatlar, difızörler, panjurlar, damperler, plenum box, susturucular, HEPA filtre kutusu, jet cap ve fancoil filtreleri ile havalandırma, soğutma ve ısıtma sektörüne hizmet veriyor. 

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2019, 00:39
YORUM EKLE

Legend Art

Vefa

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını