banner1322
x

Afix’den tersanelere iş hızını artıracak çözüm

Avrupa başta olmak üzere tüm dünyada ismini duyuran Afix Scaff İskele ve Kalıp Sistemleri, iskele sistemleri ile tersanelerde iş hızını arttırıyor.

Afix’den tersanelere iş hızını artıracak çözüm
Endüstrideara

İskele kalıp sektörünün başarılı markaları arasında yer alan Afix Scaff İskele ve Kalıp Sistemleri, ürün kalitesi iş süreçlerinin zor olduğu farklı çalışma sahalarına doğru çözümler sunmaya devam ediyor. Bu iş sahalarından biri de tersaneler. İş sağlığı ve güvenliğinin ve zaman yönetiminin önemli olduğu tersaneler de personelin en önemli yardımcılarından biri de hiç kuşkusuz iskele sistemleri. Afix Scaff İskele ve Kalıp kalitesi ile güvenliği, personelin çalışma şartlarına uyumluluğu ile iş hızını arttırıyor. 

İSKELE SİSTEMLERİNDE YÜKSEK KALİTE

Gebze Dilovası’nda yer alan fabrikasında üretim yapan firmanın sistemleri, Türkiye ve Avrupa normları olan TSE ve EN 12810-12811 standartlarına uygun olarak üretiliyor. Belçika merkez ofisindeki Ar-Ge departmanında hem mevcut ürünlerin geliştirmeye hem de yeni ürün tasarımı konusunda önemli çalışmalar yapmaya devam ediyor. Belçika merkez ofisinden ve Hollanda, Fransa gibi ülkelerde bulunan temsilciliklerinden Avrupa’nın tümüne ve dünyanın birçok ülkesine hizmet veren marka, hem dünyanın hem de Türkiye’nin önemli tersanelerde ve enerji santrallerinde tercih ediliyor. 
 
 

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2020, 14:28
YORUM EKLE

Aldağ

İmmergas

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını