banner1322
x

Afix ile şantiyede güvenli çözümler

İskele sektörünün global oyuncuları arasında yer alan Afix, güvenli iskele sistemleriyle inşaat şantiyesinde işleri hızlandırıyor.

Afix ile şantiyede güvenli çözümler
Robot Zirvesi

Afix Türkiye, çalışma şartşarının zor olduğu inşaat şantiyelerinde güvenli iskele sistemleriyle güvenilir bir çalışma ortamı sunuyor.  Belçika menşeli Afix Group NV firmasının iştiraki olan Afix Türkiye, faaliyet gösterdiği tüm ülkelerde olduğu gibi Türkiye’de inşaat sektörünün en güvendiği partnerler arasında yer alıyor. Afix Türkiye, 2011 yılından bu yana Flanşlı iskele üretimi, satışı ve kiralaması ile ülkemiz inşaat sektörüne hizmet veriyor. Gebze Dilovası’nda faaliyet gösteren markanın AFİX Allround ürünlerini TSE ve EN 12810-12811 standartlarının gerektiği şekilde üretiyor.

İŞ GÜVENLİĞİNİ MAKSİMUM SEVİYEYE ÇIKARTIYOR

İnşaat şantiyesinde personelin iş sağlığına uygun bir şekilde çalışmasına imkan tanıyan firma, güvenliği maksimum seviyeye çıkartıyor. 

Üretiminde ST 52 çelik kullanılması, et kalınlığının 3.2 mm, flanş kalınlıklarının 10 mm, AFİX Allround’in galvaniz kalınlığının ise 100-200 mikron arasında olması AFİX Allround (Flanşlı İskele)’un kalitesini arttırıyor.  

Güncelleme Tarihi: 09 Aralık 2019, 17:51
YORUM EKLE

Aldağ

İmmergas

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını