banner1322
x

Afix Group Matexpo Fuarında

Afix Group, iskele sistemlerini katılımcı olarak yer aldığı 11- 15 Eylül tarihleri arasında Belçika’da gerçekleşen Matexpo 2019 Fuarında sergiliyor.

Afix Group Matexpo Fuarında
Endüstrideara

İskele sistemleri üretimindeki başarısıyla bir dünya markası olan Afix Group, farklı platformlarda hedef kitlesiyle buluşmaya devam ediyor. Afix Group, Avrupa’da kendi türünün üçüncü büyük fuarı olan 11- 15 Eylül tarihlerinde Belçika’da gerçekleşen Matexpo 2019 Fuarına katılım gerçekleştirdi. İki yılda bir düzenlenen ve 40 binden fazla ziyaretçisi olan Matexpo 2019 Fuarında Afix Group, B57 standında ziyaretçilerini ağırlıyor. Fuarda iskele sistemlerini tanıtan marka, burada dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçilerini ağırlıyor. 

Türkiye’de Gebze Dilovası’nda yer alan fabrikasında üretim gerçekleştiren Afix Scaff İskele ve Kalıp Sistemleri, ürün ve hizmet kalitesi ile tersane, enerji, konut gibi projelerinin en önemli çözüm ortağı. Türkiye ve Avrupa normları olan TSE ve EN 12810-12811 standartlarına uygun üretim gerçekleştiren marka, Belçika merkez ofisindeki Ar-Ge departmanında hem mevcut ürünlerin geliştirmeye hem de yeni ürün tasarımı konusunda önemli çalışmalar yapmaya devam ediyor. Marka Belçika merkez ofisinden ve Hollanda, Fransa gibi ülkelerde bulunan temsilciliklerinden Avrupa’nın tümüne ve dünyanın birçok ülkesine hizmet veriyor.

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2019, 10:46
YORUM EKLE

Aldağ

TK Elevator

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını