Aerogel ile beyaz eşyalara daha geniş iç mekan imkanı

Levron markası Aerogel ile beyaz eşya sektörüne avantaj sunuyor. Aerogel, beyaz eşyalarda kullanımında aynı dış hacimde daha geniş iç mekan imkanı sağlıyor.

Aerogel ile beyaz eşyalara daha geniş iç mekan imkanı
EndüstrideAra - Haber Detay

Aerogel üretimi ile ilgili Ar-Ge çalışmalarını 2008 senesinden itibaren devam eden Levron markası, yakaladığı başarı ile bugün inşaattan tekstile, boyadan askeriye kadar birçok farklı sektöre avantaj sunuyor. Stratejik bir malzeme konumunda olan Aerogel ile Levron’un hizmet verdiği sektörlerden biri de beyaz eşya. Aerogel, beyaz eşyalarda kullanımında aynı dış hacimde daha geniş iç mekan imkanı sağlıyor. 

AAA SINIFI BEYAZ EŞYALARIN ÜRETİMİNDE DE ÖNEMLİ ROL OYNUYOR

Levron Aerogel kullanılan malzemeler, AAA sınıfı beyaz eşyaların üretiminde de önemli avantajlar sunuyor.

Levron markası Aerogel ile inşaat sektörüne ise birden fazla avantaj sunuyor. Yüksek performansa sahip olan Aerogel’ın bu avantajlarından en önemlilerinden biri de yangına karşı A1 sınıfında tam mukavemet sağlaması. Bu özelliğiyle can ve mal güvenliği açısından yapıları daha güvenli kılan Aerogel, suya karşı yüksek dayanıklılık gösteriyor. Bakteri ve küf oluşumunu önleyen Aerogel, uzun ömürlü olması ve binaların nefes almasını sağlamasıyla sağlıklı bir ortam sunuyor. Sürekli nefes alan, oksijeni bol evler verimli çalışma ve düşük sağlık giderleri olarak ülkemize katkı sağlayacaktır.

Güncelleme Tarihi: 20 Aralık 2019, 18:09
YORUM EKLE

Radyo

Peri

Dergiler