banner1322
x

ACP Yapı Elemanları yeni fabrikasına taşındı

Yenilikçi yüzü ile öne çıkan ACP Yapı Ekemanları, Ankara Keçiören Alüminyum Sanayi Sitesindeki yeni fabrikasına taşındı. 

ACP Yapı Elemanları yeni fabrikasına taşındı
Endüstrideara

Ürün ve hizmet kalitesi ile ismini duyuran ACP Yapı Elemanları’nın gündeminde iki yeni önemli başlık var. Birincisi marka uzun zamandır hazırlığını yaptığı yeni fabrikasına taşındı. Firma, Ankara Keçiören Ovacık Mahallesi Alüminyum Sanayi Sitesi 2087. Sokak No:42/A’da yer alan yeni fabrikasında çalışmalarını sürdürmeye devam edecek. 2019 yılında bu yeni fabrika binasını satın alan firma, bu yatırımı ile mevcut çalışma sistemini bir adım daha öteye taşıdı. Üretiminde en son teknolojileri kullanan marka yüksek kalitesi ile müşteri memnuniyetini arttırmaya devam edecek. 

ACP Yapı Elemanları’nın gündemindeki bir diğer önemli gelişme ise Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi olarak hizmetlerine devam edecek olması. Yeni yıla bu iki önemli gelişme ile giren markanın hedefi hem yurt içinde hem yurt dışında başarısını daha da arttırmak. Bugüne kadar şehir hastanelerinden havaalanlarına, eğitim yapılarından konut ve AVM’lere kadar birçok farklı tipolojideki yapılara çözüm sunan marka, "Gözünüz arkada kalmasın" sloganıyla müşterilerinin yanında olmaya devam edecek. 
 

Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2020, 13:44
YORUM EKLE

Sensörmatik

TK Elevator

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını