banner1013
x

A-TECH, yerel üretimle heyecanlandırdı

Akıllı bina teknolojileriyle, elektrik sektörünün taraflarını buluşturan, "A-TECH- Fuarı" yerel üretimin heyecan verici araştırmalarını ortaya koydu.

A-TECH, yerel üretimle heyecanlandırdı
EndüstrideAra - Haber Detay
ANKARA (AA) - Congresium Fuar Merkezi'nde düzenlenen "A-TECH- Akıllı Bina Teknolojileri ve Elektrik Sistemleri Fuarı"na, 100 firma ve 6 bine yakın ziyaretçi katıldı.
İlki geçen sene, yapılan, A-TECH-Akıllı Bina Teknolojileri ve Elektrik Sistemleri Fuarı’nın ikincisi bu yıl, Ankara’da düzenlendi. 22-25 Kasım tarihlerinde yapılan fuar, özel sektör temsilcileriyle devlet kurumlarını buluşturdu. Fuar, yerel sektörün araştırmalarını ortaya koyarken, gelecek adına sektöre heyecan getirdi.

AKILLI BİNADA VE ELEKTRİKTE YEREL SEKTÖR NEREDE DURUYOR?

Artı2’nin ev sahipliğindeki fuar TOKİ, KİPTAŞ, Emlak Konut’un destek ve katılımıyla organize edilen fuar, reel sektörde, eli taşın altında olanların önderlerini de, fuara getirdi.
Türkiye'nin 81 şehrinden katılımcıların doldurduğu  fuarda, elektrik sektörünün üretici, dağıtıcı ve kullanıcılarıyla, akıllı bina teknolojilerini buluşturan fuara 100 firma iştirak etti.
Organizasyonda, mamul yelpazesiyle stantlarda, görücüye çıkan özel sektörün önderleri, resmi kurumların temsilcileriyle, iş yapış şekli üzerine paylaşımlarını ve iş birliklerini de getirdi.
Resmi kurumlara da, en ileri teknolojileri, yerinde müşahede edip, bilgi alışverişi imkanı da sunan fuarda katılımcısı şirketler, bina otomasyon ve ekipmanları, akıllı bina teknolojileri, elektrik pano ve aksesuarları, kablolar, sergilendi.

RESMİ KURUMLARLA, ÖZEL SEKTÖR YEREL ÜRETİMDE BULUŞTU

Akıllı Bina Teknolojileri ve Elektrik Sistemleri sektörünün taraflarını buluşturan fuardaki, eli taşın altında olan reel sektör temsilcilerinin panel konuşmaları da, interaktif katılımlar da, endüstriye ciddi katkılar sağladı. Akıllı binalar ve elektrik sektöründe, Türkiye’nin yerel üretimde nerede olduğunu gösteren fuar, Ar-Ge çalışmalarına da önemli katkı sağladı.

Güncelleme Tarihi: 28 Kasım 2018, 10:09
YORUM EKLE

Daikin

Bestherm

Dergiler