3, 7 VE 9 kW’LIK MODELLERİN ÜRETİMİNE BAŞLADI

İlk olarak 11, 15 ve 22 kW kapasitelerde ısı pompası üretimi yapan Form, 2020 yılında 3, 7 ve 9 kW’lık modellerin de üretimine başlayarak kapasite aralığını 3 ila 22 kW arasında olacak şekilde genişletti.

3, 7 VE 9 kW’LIK MODELLERİN ÜRETİMİNE BAŞLADI
Enerji Zirvesi

2019 itibariyle yerli su kaynaklı ısı pompalarının seri üretimine başlayan Form, geniş kapasite aralıklarında geliştirdiği ısı pompaları ile iklimlendirme alanındaki farklı ihtiyaçlara çözüm sunuyor. Bu kapsamda ilk olarak 11, 15 ve 22 kW’lık kapasitelerde piyasaya sürülen, bu yıl itibariyle de 3, 7 ve 9 kW kapasiteli modelleri de üretilmeye başlanan Form WSHP Sudan Havaya ısı pompaları, kalitesi ve fiyat avantajının yanı sıra ısı pompası alanındaki yenilikçi özellikleriyle de diğer sistemler arasında öne çıkıyor. Toplamda 6 modelde satışa sunulan Form WSHP Isı Pompaları, bir projede gerekli olabilecek tüm kapasite ihtiyaçlarına çözüm sunabiliyor.

YÜZDE 100 TAZE HAVA ÇÖZÜMLERİ

Form WSHP Su Kaynaklı Isı Pompaları, gelişmiş merkezi kumanda ve dokunmatik ekran seçeneği, geniş çalışma limitleri, ekolojik çevre dostu soğutucu gazı ve yüksek enerji verimliliği, yüzde 100 taze hava çözümleri ve UV-C sterilizasyon imkanı ile işletmelere değer katıyor.
Form WSHP Türkiye’ nin dört bir yanındaki birçok AVM ve iş merkezi projesinde kullanılmakta, geniş satış ve satış sonrası ağı ile müşteriler tarafından özellikle tercih edilmektedir. Form’un Climatemaster ve Form WSHP olarak mevcutta çalışan toplam 40.000 adetin üzerinde su kaynaklı ısı pompası cihazı referansı bulunuyor.

İzmir Pancar Organize Sanayi Bölgesi’nde 20,000 m2 açık alan üzerinde kurulan 11,000 m2 kapalı alana sahip yeni fabrikasında son teknoloji ile üretilen Form Sudan Havaya Isı Pompası Üniteleri, yerli üretim iklimlendirme sistemleri arasında öne çıkıyor.
 

Güncelleme Tarihi: 25 Ağustos 2020, 14:03
YORUM EKLE

Sensörmatik

İmmergas

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını