banner1322
x

2.5 MİLYAR TL DEĞERİNDE YATIRIM GERÇEKLEŞTİRECEK

Mart ayı itibariyle ilk projelerine start vereceklerini belirten Invest İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Uçar, 2021’de toplamda üç projede yaklaşık 2.5 milyar TL değerinde yatırım yapacaklarını açıkladı.

2.5 MİLYAR TL DEĞERİNDE YATIRIM GERÇEKLEŞTİRECEK
Robot Zirvesi

2020 yılını değerlendiren Invest İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Uçar, Covid – 19 salgınının, ülkelerin 2020 yılı plan ve hedeflerini sekteye uğrattığını belirterek alınan tedbirlerin çok sayıda sektörü olumsuz etkilemesine dikkat çekti. Faaliyetlerine her ne kadar ara vermeden devam etme gayreti içinde olsalar da alışık olmadıkları bu düzene uyum sağlayarak çalışmalarını sürdürdüklerini dile getiren Uçar, geçen zor bir yılın ardından aşı haberleriyle herkesin umutlandığının altını çizdi. 

2021'DE ÜÇ YENİ PROJEYE İMZA ATACAK

Yeni projeler üzerinde çalıştıklarını söyleyen Uçar, 2020 yılını satışı devam eden projelerinin tamamlanması ve yeni projelere hazırlanarak geçirdiklerini aktardı.  2021 yılının mart ayı itibariyle de ilk projelerine start vereceklerinin altını çizen Uçar, yılın devamında ise iki projeye daha başlayacaklarını, toplamda üç projede yaklaşık 2.5 milyar TL değerinde yatırımla inşaat sektöründeki faaliyetlerine  devam edeceklerini söyledi.
 

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2020, 10:10
YORUM EKLE

Aldağ

TK Elevator

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını