banner1322
x

2021’DE YENİ YATIRIMLARLA İHRACATI ARTIRACAĞIZ

Endüstri Radyo’da İnşaat ve Malzeme programına konuğumuz olan Portisan İskele ve Kalıp Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Erdem, yeni yatırımlarıyla 2021’de ihracatlarını artıracaklarını söyledi. 

2021’DE YENİ YATIRIMLARLA İHRACATI ARTIRACAĞIZ
Makine Zirvesi

İskele kalıp sektörünün köklü markalarından biri olan Portisan İskele ve Kalıp’ın Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Erdem, Endüstri Radyo’da İnşaat ve Malzeme programının konuğu oldu. 1977 yılında Burdur’da başladıkları iskele kalıp imatlarında bugün yalnızca yurt içinde değil yurt dışında da birçok ülkenin ihtiyacını karşıladıklarını söyledi. Dünyanın birçok noktasına ihracat gerçekleştirdiklerinin altını çizerek yakın zamanda Özbekistan Taşkent’te şubelerini açtıklarını açıklayan Erdem, 2021’de ihracat paylarını artırmayı planladıklarını söyledi.

İSKELE KALIP SİSTEMLERİ ŞANTİYEDE İŞLERİN HIZLANMASINA KATKI SAĞLIYOR

Rönesans İnşaat’ın Rusya’daki Lakhta Center projesine, Hyundai Engineering firmasının Türkmenistan’daki Türkmanbaşı National University projesine, İstanbul Finans Merkezinde, çeşitli illerdeki şehir hastaneleri ve stadyumlara çözüm sunduklarını dile getiren Erdem, iskele kalıp üretiminde kalitenin ve standartlara uygunluğun önemine işaret ederek sektördeki teknolojik gelişmenin inşaat şantiyelerinde iş yapımını hızlandırdığını aktardı. 

Portisan İskele ve Kalıp’ın Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Erdem ile gerçekleştirdiğimzi söyleşiye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz

https://radyo.stendustri.com.tr/portisan-iskele-ve-kalip-yonetim-kurulu-baskani-huseyin-erdem-iskele-ve-kalip-sistemleri/

Güncelleme Tarihi: 04 Ocak 2021, 09:18
YORUM EKLE

Aldağ

TK Elevator

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını