2021’DE YENİ SHOWROOMLAR AÇMAYA DEVAM EDECEK

Seramiksan Satış Müdürü Süreyya Çağlar, 2021 yılında başta İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa ve Adana olmak üzere Türkiye’nin en önemli merkezlerinde mevcut showroomlarını yenilemeye ve yeni showroomlar açmaya devam etmeyi planladıklarını söyledi.

2021’DE YENİ SHOWROOMLAR AÇMAYA DEVAM EDECEK
Enerji Zirvesi

Seramksan Satış Müdürü Süreyya Çağlar, yeni yıla yönelik hedefleri hakkınd aşunları söyledi:

"Seramiksan olarak üretmiş olduğumuz yer, duvar ve porselen karoların yanı sıra vitrifiye grubu ürünlerinin yanına bu yıl banyo mobilyalarını da ekledik. Önümüzdeki yıllardan itibaren Seramiksan Consept mağazalarına gelen müşterilerimiz mutfaklarda ve banyolarda aramış oldukları birçok ürünü Seramiksan kalitesi ile hemen hemen tüm ürün gruplarında rahatlıkla bulabileceklerdir.

CONSEPT MAĞAZALARINA ODAKLANACAK

Bu amaçla Türkiye genelinde 250’nin üzerinde Seramiksan consept mağazası oluşturulmuş ve oluşturulmaya devam edilmektedir. Bu amaçla Seramiksan mimari departmanı çok geniş bir kadro ile Türkiye’nin birçok şehrinde bayilerinin taleplerini karşılayacak perakende satış noktalarının dünyadaki en son trendlere uygun birer sunum noktası olması için gerekli çalışmaları yapacaklardır.  2021 yılında başta İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa ve Adana olmak üzere Türkiye’nin en önemli merkezlerinde mevcut showroomlarımızı yenilemeye ve yeni showroomlar açmaya devam etmeyi planlıyoruz."

YORUM EKLE

Aldağ

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını