2020 İŞ MÜKEMMELLİĞİ ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLDÜ

Linz Pazar Enstitüsü’nün 2020 yılında ilk kez gerçekleştirdiği “B2B Yapı Sektörü Araştırması 2020”de yapı malzemeleri sektörünün en güçlü markaları arasında öne çıkan Baumit, açık ara farkla kazanarak ödülü alan şirket oldu.

2020 İŞ MÜKEMMELLİĞİ ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLDÜ
Endüstrideara

Linz Pazar Enstitüsü tarafından 2020 yılında ilk kez gerçekleştirilen “B2B Yapı Sektörü Araştırması 2020”de, yapı sektörünün güçlü markaları ürün ve performans, hizmet ve destek, kalite, inovasyon gibi farklı kategorilerde değerlendirildi.  Baumit, tüm kategorilerde sektörün güçlü şirketleri arasında açık ara farkla kazanan olarak İş Mükemmelliği Ödülü’ne layık görüldü.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİĞE KATKI SAĞLIYOR

Sağlıklı, nitelikli ve sürdürülebilir ürün portföyüyle Baumit, şantiye lojistiğinden geniş bayi ağına, sunduğu hizmetlerle yapı malzemeleri alanında yenilikçilik ve kalite lideri olarak da ilerlemeye devam ediyor. Baumit Genel Müdürü Georg Bursik ödülle ilgili olarak "Bu kalite ödülü, yapı ve inşaat sektöründe güvenilir bir iş ortağı olduğumuzu doğruluyor" dedi. Baumit Satış Müdürü Rudolf Ofenschiessl ise"Şantiyede hızlı uygulama sağlamak için merkezi müşteri hizmetleri ekibimizle birlikte güçlü satış temsilcilerimiz ve uygulama teknisyenleri ağımız sayesinde, "Servis ve Destek" kategorisinde yapı profesyonelleri alanında önemli bir ödül kazandık" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE

Legend Art

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını