banner1339
x

200 ŞİRKETTEN EN İYİSİ SEÇİLDİ

Vestel Müşteri Hizmetleri, dünyanın önde gelen insan kaynakları ve yönetim danışmanlığı şirketlerinden Kincentric tarafından “Türkiye’nin En İyi İşyeri” unvanıyla ödüllendirildi.

200 ŞİRKETTEN EN İYİSİ SEÇİLDİ
Enerji Zirvesi

YELİZ YRMİBEŞ - Uluslararası bağımsız insan kaynakları ve yönetim danışmanlığı şirketi olarak faaliyet gösteren Kincentric’in 20 yıldır yürüttüğü En İyi İşyerleri / Best Employers Araştırması 2019 yılı sonuçları açıklandı. Çalışanlarla yapılan görüşmeler ve işyeri mükemmelliğinin ölçümlendiği araştırmalar kapsamında Vestel Müşteri Hizmetleri, 50 farklı sektörden 200’ü aşkın şirketin değerlendirildiği araştırma sonucu listede yer alan 32 şirketten biri oldu.

Türkiye’nin en geniş katılımlı işyeri araştırması olan Kincentric Best Employers kapsamında çalışanlar işyerlerini bağlılık, çeviklik, liderlik ve yetenek olmak üzere günümüz iş dünyasının önemli gündem maddeleri ekseninde değerlendirdi.

HEDEF FARK YARATAN MÜŞTERİ DENEYİMİ

Dünya çapında 20 yıldır yürütülen, Türkiye’de ise 13’üncü kez düzenlenen araştırma kapsamında ‘En İyi İşyeri’ ödülü almalarından dolayı büyük mutluluk duyduklarını ifade eden Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürü Dr. A.Tarkan Tekcan, Kincentric'in gerçekleştirdiği araştırma sonucunda mavi ve beyaz yaka çalışanlarının değerlendirmesiyle 'En İyi İşyeri' seçildiklerini belirterek, Vestel olarak müşterilerine beklentilerinin ötesinde, fark yaratan bir müşteri deneyimi yaşatmak için büyük bir motivasyonla çalıştıklarını söyledi. Bu motivasyonun kaynağının çalışan mutluluğu olduğunu asla unutmadan yollarına devam ettiklerini belirten Tekcan, bu anlamlı ödülde emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarına teşekkürlerini iletti. 

Güncelleme Tarihi: 01 Eylül 2020, 12:25
YORUM EKLE

Aldağ

TK Elevator

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını