banner1322
x

1.508 konuttan oluşacak Silivri Konutları 3. Etap için start verdi

Bugüne dek İstanbul Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde tam 80 bin konut inşa eden KİPTAŞ, her gelir grubuna yönelik geliştirdiği projelerine bir yenisini daha ekliyor. Silivri’de 1.508 konuttan oluşacak Silivri Konutları 3. Etap’ta daireler 195 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor.

1.508 konuttan oluşacak Silivri Konutları 3. Etap için start verdi
Robot Zirvesi

Projeye sadece evi olmayanlar müracaat edebilecek. Projenin amacı İstanbul sınırları içerisinde hiç evi olmayan vatandaşların uygun fiyat ve ödeme şartlarıyla ev sahibi olmasını sağlamak. Orta ve dar gelirli aileler için geliştirilen projede müracaatlar 28 Mart itibariyle başlıyor. Sosyal konut algısının yeniden inşa edileceği Silivri Konutları 3. Etap projesi, estetik mimarisi, deniz manzaralı daireleri ve birinci sınıf malzeme kalitesiyle bölgenin sembol projelerinden biri olacak. Gerek konumu gerekse konforlu yaşam alanları ve zengin sosyal donatılarıyla proje bölgedeki değişime öncülük edecek nitelikte. 

YÜKSEK KALİTE

Proje,173 bin 606 metrekarelik alan üzerinde 1.508 konuttan oluşacak. Silivri Konutları 3.Etap’ta, deniz manzaralı 3+1 ve 2+1 daire seçeneklerine yer veriliyor. Projede 112 metrekare 3+1 daireler 215 bin TL’den, 92 metrekare 2+1 daireler 195 bin TL’den satışa sunuluyor. Orta ve alt gelir grubuna yönelik geliştirilen projede 36 ay vade farksız ödeme seçeneğinin yanı sıra yüzde 20 peşinat, 120 aya kadar banka kredili taksit imkânı da sağlanıyor. KİPTAŞ, Silivri Konutları 3. Etabından konut sahibi olabilme şartlarını da belirlendi. Buna göre konut sahibi olacaklarda, Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olması, İstanbul ilinde üzerine kayıtlı konut olmaması, reşit olması şartı aranacak. Konut talepleri 28 Mart- 18 Nisan tarihleri arasında ön müracaat sistemiyle alınacak.  Müracaatın konut adedinden fazla olması durumunda müracaat edenler arasında 28 Nisan Cumartesi günü Noter huzurunda yapılacak kura çekilişi ile hak sahibi belirlenecek. 

Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2019, 09:07
YORUM EKLE

Aldağ

İmmergas

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını