1.5 MİLYAR TL'LİK PROJEDE ÖN SATIŞLAR BAŞLADI

Fuzul Yapı, "Başakşehir Avrasya Konutları 2" adıyla hızla inşaatına başlamaya hazırlandığı projenin lansmanı öncesi ön satışlara başladı.

1.5 MİLYAR TL'LİK PROJEDE ÖN SATIŞLAR BAŞLADI
Endüstri 40 Zirvesi

Fuzul Yapı, İstanbul'un en hızlı gelişen ilçelerinde Başakşehir'de yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Başakşehir Belediyesi'nin düzenlediği arsa satış ihalesini 507 milyon TL bedel ile kazanan Fuzul Yapı, "Başakşehir Avrasya Konutları 2" adıyla yeni projeye başlayacak. İnşa çalışmaları için kolları sıvayan şirket, lansman öncesi ön satışlara da başladı. Başakşehir'de 25 bin metrekare arsa üzerinde hayata geçirilecek 8 bloklu projede, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1'den oluşacak toplam 420 daire bulunuyor.

LANSMAN ÖNCESİ ÖZEL AVANTAJLAR

Özgün mimari tasarımı ve birçok niteliği ile Başakşehir'deki yaşama değer katacak projenin ön talep fırsatından yararlanalar, lansman öncesi özel avantajlardan faydalanma imkanına sahip olacak. Kanal İstanbul, Kuzey Marmara Otoyolu bağlantılarına, İstanbul Havalimanı, Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi, Millet Bahçesi, Atatürk Olimpiyat Stadyumu gibi prestijli lokasyonlara oldukça yakın konumda bulunan proje, metro durağına ise sadece birkaç dakikalık yürüme mesafesinde yer alıyor.


 
 


 

YORUM EKLE

Sensörmatik

İmmergas

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını