Birçok ayırt edici özelliğe sahip olan bu yönetim platformu enerji yönetiminin geleceğinde önemli bir yere sahip olacak.

KAPSAMLI VE GÜÇLÜ BIR DİJİTAL PLATFORM EKOLOJİSİ

Yenilenebilir enerji çözümleri sağlayıcısı olarak hizmet veren Hopewind, enerji üretimi, güç tüketimi, güç kalitesi ve güç yönetimini içeren kapsamlı enerji çözümleri sunuyor. Ayrica bulut platformlarını, uç zeka donanımını ve kontrol platformlarını güçlü bir dijital platform ekolojisinde birleştirerek kullanıcılara tek noktadan enerji hizmetleri sunmayı amaçlamakta. Dijital platform ekolojisinde önemli bir rol oynayan bulut platformu HopeCloud, kullanıcıların ellerini sofistike sistem kontrollerinden ve izlemeden kurtararak işletme ve bakım verimliliğini artıracak.

HopeCloud 4.0 özellikleri; O&M modülündeki yeni güçlü araç SmartDiagnosis özelliği, güneş sistemlerinde arızaları tespit ediyor. Arıza dalgası kayıtlarını mikrosaniye seviyesinde yakalayarak O&M çalışanlarının en ufak anormallikleri bile hızlı ve doğru bir şekilde tespit etmelerini sağlar. SmartDiagnosis ayrıca zaman içinde performans eğrilerinin karşılaştırılmasını sağlayarak kalıpların, anormalliklerin ve potansiyel sorunların tanımlanmasını kolaylaştırır. Ek olarak, SmartOTA özelliği, cihaz grupları için uzaktan ürün yazılımı yükseltmelerine olanak tanır. Bu özellik sayesinde, tek bir kişi bir gün içinde 10.000'den fazla invertörü yükseltebilir, bu da verimlilikte 100 kat artış ve önemli maliyet tasarrufu sağlar.

Adsız Tasarım (67)

DAHA HIZLI VERİ İŞLEME


Sağlam büyük veri platformundan yararlanılarak, veri yükleme hızı önemli ölçüde iyileştirildi ve kullanıcıların çeşitli özellikler arasında sorunsuz bir şekilde gezinmesine, verileri çıkarmasına ve benzersiz verimlilikle raporlar oluşturmasına olanak tanıdı. Etkileşimlerin %95'inden fazlası artık 1 saniye içinde yanıt veriyor. Mobil kullanıcılar için hopeCloud 4.0, modern ve görsel olarak kullanıcı arayüzü sunuyor. Kullanıcı tercihlerine göre görsel konforu artırmak için karanlık mod görüntüleme seçeneği sunulmuştur. Ayrıca, uygulamaya gerçek zamanlı bir enerji akış şeması entegre edilerek son kullanıcıların güneş enerjisi sistemlerinin enerji akışını gerçek zamanlı olarak izleyebilmeleri sağlanmıştır.

Sıfır Karbonlu Çöl Otoyolu 5 Milyon Kilovattan Fazla Yeşil Enerji Üretti Sıfır Karbonlu Çöl Otoyolu 5 Milyon Kilovattan Fazla Yeşil Enerji Üretti

DAHA YÜKSEK SEVIYEDE KULLANICI VERİ GÜVENLİĞİ

Avrupa Birliği tarafından belirlenen GDPR düzenlemeleriyle uyumlu olan hopeCloud 4.0, hem depolama hem de iletim sırasında bilgileri güvence altına almak için en gelişmiş veri şifreleme tekniklerini kullanıyor. Bu, yalnızca yetkili kişilerin hassas verilere erişebilmesini ve deşifre edebilmesini sağlayarak kullanıcılara gelişmiş veri güvenliği sağlar. Ayrıca, SQL enjeksiyon saldırılarını önlemek için önlemler uygulanarak bilgi sızıntısı ve kullanıcı verilerine yetkisiz erişim riski en aza indirilmiştir.

Editör: Semra Çakmak