ELEKTRA ELEKTRONİK’TE ÜST DÜZEY ATAMA ELEKTRA ELEKTRONİK’TE ÜST DÜZEY ATAMA

Son 2 yıldır Hepsiburada Pazarlamadan Sorumlu Grup Başkanlığı görevini yürütmekte olan Ender Özgün, 2 Mayıs 2023 itibarıyla şirketin Ticari Grup Başkanlğı görevini üstlenecek. Hâlihazırda bu görevi yürütmekte olan Murat Büyümez ise Yatırımlardan Sorumlu Grup Başkanlığı görevini üstlenecek.

HEPSİBURADA CEO'SU NİLHAN ONAL GÖKÇETEKİN BAYRAK DEĞİŞİMİNDEN MEMNUN

Hepsiburada tarafından bugün yapılan açıklamaya göre, Hepsiburada Pazarlama Grup Başkanı (CMO) Ender Özgün, mevcut sorumluluklarına ek olarak 2 Mayıs 2023 itibarıyla şirketin Ticari Grup Başkanlığı (CCO – Chief Commercial Officer) görevini de yürütecek. Hâlihazırda CCO olarak görev yapmakta olan Murat Büyümez ise Yatırımlardan Sorumlu Grup Başkanı (Chief Investment Officer) olarak Hepsiburada'nın büyüme ve yatırım stratejilerini şekillendirmeden sorumlu olacak.

Hepsiburada CEO'su Nilhan Onal Gökçetekin tarafından atamaya ilişkin yapılan açıklamada, Murat Büyümez'in tecrübeleriyle Hepsiburada’nın liderlik takımında stratejilerin belirlenmesi ve ticari operasyonların yürütülmesi konularında şirkete önemli katkılarda bulunduğunu, Chief Investment Officer görevinde de bu önemli katkıları devam ettirecek olmasından memnuniyet duyduğu dile getirildi.

Ender Özgün'ün e-ticaret alanındaki deneyimini şirketin CCO’su olarak değerlendirecek olmaktan ötürü mutlu olduğunu da dile getiren Gökçetekin, Ender Özgün'ün Hepsiburada’nın deneyimli ticari ekiplerine liderliği ve pazarlama alanındaki tecrübesinin bugüne kadarki başarılarını daha da ileriye götüreceğinden ve ticaretin dijitalleşmesine liderlik etmek vizyonlarına katkı sağlayacağından emin olduğunu söyleyerek sözlerini tamamladı.

Editör: Haber Merkezi