Hepsiburada’nın üstün lojistik organizasyonunun daha da geliştirilmesi gayesi uyarınca,  halen Hepsiburada iştiraklerinden HepsiJet’in Genel Müdürü olarak görev yapan Mehmethan Yallagöz 01 Ocak 2022 itibariyle Hepsiburada Lojistik Grup Başkanı olarak atandı. Kargo taşımacılığı ve teslimatı konusundaki tecrübesi, Hepsiburada’nın depo operasyonlarındaki ve HepsiJet’teki liderliği ile önemli başarılara imza atan Mehmethan Yallagöz, yeni görevinde bugüne kadar Operasyon Grup Başkanlığı altındaki tüm lojistik operasyonlarının yönetimini devralacak. 
Hepsiburada’nın üst yönetiminde bir diğer değişiklik de pazarlama, büyüme ve veri alanlarında gerçekleşti. Hepsiburada’nın pazarlama ve büyüme hedeflerini bütünleşik bir pazarlama organizasyonu altında yönetmek amacıyla, halen şirketin Pazarlama Grup Başkanlığı (CMO) görevini icra eden Ender Özgün bu görevine ek olarak, 01 Ocak 2022 tarihinde geçerli olmak üzere Büyüme ve Veri fonksiyonlarının sorumluluklarını da üstlenecek. 

MEHMETHAN YALLAGÖZ KİMDİR?

Geçmişte kendi firmasıyla lojistik, depolama gibi alanlarda çok sayıda firmaya danışmanlık hizmeti sunan Mehmethan Yallagöz, Yurtiçi Kargo’da Denetimden Sorumlu Başkan Yardımcılığı ve müfettişliği, Markafoni’de Lojistik Operasyonlar Grup Direktörlüğü görevlerinde yer aldı. Hepsiburada’ya 2017’de Lojistik Grup Direktörü olarak katılan Yallagöz, 2019’dan bu yana HepsiJet’in Genel Müdürlüğü görevini icra ediyordu. Mehmethan Yallagöz Uludağ Üniversitesi İşletme Bölümünü bitirmiştir. 

KOÇTAŞ’TA ÜST DÜZEY ATAMA  KOÇTAŞ’TA ÜST DÜZEY ATAMA 

ENDER ÖZGÜN KİMDİR?