HALICI GROUP hayata geçirdiği proje ile National Instruments veri toplama cihazıyla entegre özel bir .NET tabanlı yazılım kullanarak hızlı veri toplama işlemini başarıyla gerçekleşti.

Bu sayede veri kaybı yaşanmadan sensörlerden veri topladı ve makinelerin hızı, ivmesi ve hidrolik basınç gibi kritik verileri elde etti.

HATALARI MİNİMİZE ETTİ

Sistem, öğretilen parça grafiklerine uymayan ürünleri tanıyarak hatalı parçaları tespit edip kalite kontrolünü artırdı. Ayrıca, insan hatalarını minimize ederek üretim verimliliğini artırdı.

ENERJİ TASARRUFU SAĞLAYARAK MALİYETLERİ DÜŞÜRDÜ

HALICI GROUP ve Metal Pres iş birliği ile geliştirilen bu çözüm, enerji tasarrufu sağladı, karbon salınımını azaltarak maliyetleri düşürdü ve çevre dostu bir üretim süreci sunarak HALICI GROUP ekibinin profesyonelliğini bir kez daha kanıtladı.

ENDÜSTRİYEL ÜRÜN SATIŞI VE MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ

Türk endüstrisine 29 yıllık deneyimi ve bilgi birikimi ile otomasyon, telekomünikasyon, dijital dönüşüm alanlarında hizmet sunan HALICI GROUP; endüstriyel ürün satışı ve mühendislik hizmetleri sağlıyor.

Tayvanlı Tiyaret Heyeti 20 Şirketle İstanbul'a Geliyor Tayvanlı Tiyaret Heyeti 20 Şirketle İstanbul'a Geliyor

SCADA, otomasyon, PLC, robotik sistemler, röleler, motorlar, panolar, elektrik sayaçları gibi ürün kategorilerinde müşterilerinin ihtiyaçlarını ve taleplerini karşılıyor.

Editör: Haber Merkezi