banner1116
x

ZOOM’DAN NEAT’E 30 MİLYON DOLAR DAHA YATIRIM

Zoom’un video konferans cihazları üreticisi Neat’e 30 milyon dolar daha yatırım gerçekleştirdi. Bu yatırım kapsamında hibrit çalışma dünyasındaki inovasyon desteklenecek.

ZOOM’DAN NEAT’E 30 MİLYON DOLAR DAHA YATIRIM
Endüstri 40 Zirvesi

Neat hem sesli hem de görsel iletişim konusunda sektöre sunduğu yenilikçi çözümlerle video konferans cihaz üretimi gerçekleştiriyor. Zoom Video Communications, Inc.’ten 30 milyon dolar daha ek bir yatırım aldıklarını açıklayan Neat, bu yatırım neticesinde toplam değeri 640 milyon seviyesine ulaştı. Zoom Neat’e üçüncü yatırımını da gerçekleştirmiş oldu. Toplam yatırım ise 41 milyon dolar oldu. 

“YENİLİĞİ TEŞVİK ETMEYE DEVAM EDECEĞİZ” 

Konuyla ilgili açıklama gerçekleştiren Zoom Ürün Müdürü Oded Gal, “Zoom ve Neat, müşterilerin kullanıcılara çok daha iyi bir toplantı deneyimi sunmak için çalışıyor. Zoom’un gerçekleştirdiği ek yatırım sayesinde Neat cihazları Zoom’un iletişim platformu deneyimini başarılı bir şekilde tamamladığını gösteriyor. Neat ile güzel başarılar sağladık. Bundan sonraki süreçte de birlikte, yeniliği teşvik etmeye ve müşterilerimiz için olağanüstü deneyimler sunmaya devam edeceğiz” dedi.  

Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2021, 16:33
YORUM EKLE

Enerji Zirvesi

Proses Zirvesi

Dergiler