banner1013
x

ZOOM PHONE TÜRKİYE’DE KULLANIMA SUNULDU

Zoom Video Communications duyurdu, kurumların telefon sistemi gereksinimlerini tek bir platformda birleştirmelerine olanak tanıyan Zoom Phone, Türkiye’de kullanıma sunuldu.

ZOOM PHONE TÜRKİYE’DE KULLANIMA SUNULDU
EndüstrideAra5

Zoom platformu üzerine inşa edilen Zoom Phone hizmeti, 40’tan fazla ülkede HD ses kalitesiyle güvenli iletişim kurmasını mümkün kılıyor.

TÜM İLETİŞİM TEK BİR NOKTADA

Zoom Phone, sesli iletişimi kolaylaştırmak için modern kullanıcı deneyimine sahip kurumsal özellikler sunarken; kurumların iş iletişimlerini Zoom’un hepsi bir arada, video öncelikli tümleşik iletişim platformunda birleştirmek için eski telefon sistemlerinden uzaklaşmalarına olanak tanıyor.

Kurumlar, Zoom Phone Global Select planıyla Zoom’un PSTN hizmeti sunduğu 40’tan fazla ülke ve bölgede tek bir fiyat karşılığında yurt içi arama satın alabiliyor. Bu sayede dünyanın çeşitli yerlerinde ofisleri için birçok GSM operatörüyle hizmet anlaşmaları yapmak yerine tüm iletişim ihtiyaçlarını Zoom ile basitçe çözebilme imkanı tanıyor.

Windows, MacOS, iOS ve Android için uygulamaları aracılığıyla kullanılabilen Zoom Phone, hem masaüstü hem de mobil cihazlardan sorunsuz telefon görüşmeleri yapılmasına olanak sağlarken aynı zamanda sesli mesajların dinlenebilmesini de sağlıyor. Kurumlar, yönetici portalı üzerinden kullanıcıları yönetebiliyor iken, çağrı kalitesini ve kullanım verilerini de izleyebiliyor.

Zoom Phone, akıllı çağrı yönlendirme sistemiyle çağrıları hızlı ve verimli şekilde bağlıyor. Salesforce.com, Microsoft Office 365, Google G-Suite ve Slack entegrasyonları, çalışanların bu uygulamalardayken tek bir dokunuşla telefon görüşmeleri başlatabilmesini sağlayarak üretkenliklerini artırıyor.

NUMARA DEĞİŞTİRMEDEN KULLANILABİLİR

Zoom Phone, bilgisayar ve mobil cihazların yanı sıra önde gelen üreticilerin çeşitli masaüstü telefonlarıyla da kullanılabiliyor. Böylece ihtiyaç duyulan durumlarda geleneksel masaüstü telefon deneyimi sürdürülebilir.

Zoom Phone, kurumların mevcut numaralarını Zoom’a geçirmelerine olanak tanıyan Yerel Numara Taşıma (LNP) işlemini de desteklerken, isteyen kurumlar numaralarını değiştirmeden Zoom Phone hizmetinden faydalanabilir, isteyenler de Zoom’dan yeni yerel veya uluslararası telefon numaraları alabilir.

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2021, 11:18
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler