banner1339
x

YILDIZ HOLDİNG’E 2 ÖDÜL BİRDEN

Yıldız Holding, Stevie Awards'ta 2 ödüle birden sahip oldu.

YILDIZ HOLDİNG’E 2 ÖDÜL BİRDEN
Robot Zirvesi

İSTANBUL (AA) - Yıldız Holding, dünyanın prestijli iş ödüllerinden birisi olan Stevie Awards'ta "Örnek İşveren Kategorisi: En İyi Covid Aksiyonu" ve "İK Dijitalleşmesi: İnsan Kaynakları Başarı Ödülü" kategorilerinde 2 ödüle birden sahip oldu.

Holding tarfından konuyla ilgili olarak yapılan açıklamaya göre, pandeminin ilk gününden beri yenilikçi uygulamalar geliştiren Yıldız Holding, eğitim ve işe alım platformlarını da bu dönemde hızla dijitale taşıyarak tüm süreçlerini hız kesmeden devam ettirdi.

Açıklamada görüşlerine başvurulan Yıldız Holding Genel Müdür Yardımcısı Bahattin Aydın, Yıldız Holding'in dijitalleşme alanında işveren markası algısına katkı sağlayan başarılı uygulamalarının alınan ödüllerle bir kez daha tescillendiğini vurgulayark, şuöyle devam etti:

"Dijitalleşmeyle birlikte gelen değişkenlik ve hız özellikle pandemi sürecinde büyük ivme kazandı. Bu dönemde yeni normale uygun uzaktan çalışma modellerini hızla devreye aldık. Çalışanlarımızın sadece fiziksel sağlığını korumayı değil, mutluluklarını ve motivasyonlarını artırmayı da hedefleyerek birçok yeni uygulama ve dijital ilki hayata geçirdik. 'Seninle Daha Parlak' mottosuyla yürüttüğümüz Job@YıldızHolding genç yetenek programımızı bu sene 'Virtual JOB Experience' adıyla ilk kez online platforma taşıdık. Önümüzdeki dönemde de yenilikçi projeleri hayata geçirmeye devam edeceğiz."

Güncelleme Tarihi: 15 Eylül 2020, 13:13
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını