banner1322
x

Yıldız Entegre'den yangına dayanıklı, ses geçirmeyen ve güvenli kapılar

Yıldız Entegre, 38 desibele kadar ses geçirmezlik, 100 bin defa açma-kapama özelliği, 41 dakikaya varan yangına dayanıklılık, sessiz kilit sistemi ve sahip olduğu temel güvenlik sertifikası ile kaliteyi yaşam alanlarına getiriyor.

Yıldız Entegre'den yangına dayanıklı, ses geçirmeyen ve güvenli kapılar
Endüstrideara

İSTANBUL (AA) - Yıldız Entegre, yeni VarioDor kapılar ile estetik, yüksek kalite ve güvenliği ön planda tutuyor.

Yıldız Entegre tarafından basına yapılan açıklamaya göre, uluslararası standartlar çerçevesinde üretimi gerçekleştirilen VarioDor, farklı kalite testleriyle sahip olduğu özellikleri kanıtlayarak kullanıcısını güçlendiriyor.

Sertifikasyonda dünya lideri BM TRADA tarafından onaylı olan VarioDor kapılar, ısı, ses ve koku yalıtımı sağlayan özel contası, montaj kolaylığı sağlayan bağlantı elemanları, uzun ömürlü kullanımını destekleyen menteşe sistem ve çizilmeye dayanımı artıran özel yüzeyi ile sektöründe fark yaratıyor.

Üretiminde tasarım ve teknolojiyi bir araya getiren Yıldız Entegre, 38 desibele kadar ses geçirmezlik, 100 bin defa açma-kapama özelliği, 41 dakikaya varan yangına dayanıklılık, sessiz kilit sistemi ve sahip olduğu temel güvenlik sertifikasına sahip kapılar ile kaliteyi yaşam alanlarına getiriyor.

Dekorasyonda sağladığı çeşitlilik ile her zevke seslenen VarioDor kapılar, kolay temizlenebilir yüzeyleri ile kullanıcıları için büyük avantaj sunarken, standart özelliklerinin dışında psiyonel olarak sunduğu manyetik kilit sistemi, yangına dayanıklılık ve ses yalıtımı seçenekleri ile de yaşam alanlarında estetik görüntüsü ve kalitesi ile ön plana getiriyor.

VarioDor, bu senenin mart ayında ise yeni üretimi olan gizli menteşeli, boyanabilir ve 220 santimetre yüksekliğe sahip kapıları ilk defa  alıcısı ile bir araya gelmişti.

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2019, 15:41
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını