YETKİLİ SERVİSLERİNİ SERBİS’E KAYDETTİRDİ

Kaleseramik, yetkili servis çözüm ortaklarını Ticaret Bakanlığı'nın tüketici ve firmaları sahte servis hizmetlerine karşı korumak amacıyla oluşturduğu Servis Bilgi Sistemi'ne (SERBİS) kaydettirdi.

YETKİLİ SERVİSLERİNİ SERBİS’E KAYDETTİRDİ
Robot Zirvesi

Kalesaramik'in tüm yetkili servisleri Ticaret Bakanlığı'nın Servis Bilgi Sistemi'ne kaydedildi. Kaleseramik'ten yapılan açıklamada, sektöre getirdiği yeniliklerle satış öncesi ve sonrası hizmetlerde tüketicilerine akıllı çözümler sunan şirketin tüm yetkili servisleri SERBİS'e kaydettirdiği ifade edildi. 
Yapılan açıklamaya göre, tüketicilere ürün arıza ve montaj hizmetleri, mimari hizmet ve anahtar teslim tadilat hizmetleri, hijyen uygulama, temizlik, bakım ve diğer tüm hizmetleri sunan Kaleseramik'in tüm yetkili servis bilgilerine servis.gov.tr adresinden güvenilir bir şekilde erişebilecek.

BECERİLERİ ARTTIRMAK İÇİN EĞİTİME TABİ TUTULUYOR

Açıklamaya göre, seramikten vitrifiyeye, armatürden banyo mobilyası ve aksesuarına, akrilikten kabin ve tamamlayıcı ürünlere kadar tüm ürün gruplarını Çanakkale Seramik, Kalebodur, Kale Banyo, Edilcuoghi Edilgres, markalarıyla sunan Kaleseramik, her yıl düzenli olarak yetkili servislerini ürün, montaj, teknik yetkinlik ve iletişim becerilerini artırmak için eğitimlere tabi tutuyor.

YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını