YENİ YERİNE TAŞINDI

Plaka basım atölyesi, bundan böyle İskitler'deki yeni adresinde hizmet vermeye başladı.

YENİ YERİNE TAŞINDI
Dergi

ANKARA (AA) - Ankara Umum Otomobilciler ve Şoförler Esnaf Odası bünyesindeki plaka basım atölyesi, bundan böyle İskitler'deki yeni adresinde hizmet vermeye başladı.

Odadan tarafından konuyla ilgili olarak yapılan açıklamaya göre, plaka basım atölyesi, yeni hizmet binasına taşındı.

Ankara Umum Otomobilciler ve Şoförler Esnaf Odası Başkanı olan Mehmet Yiğiner, yeni atölyede ilk plaka basımını yaparken, "Bugünden itibaren yeni plaka basım atölyemizde ilk plakalarımızın basımını, boyamasını ve montajını yaparak, hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız." şeklinde konuştu.

Oda olarak üyelere ve vatandaşlara sundukları hizmetin kalitesine ve memnuniyetine öncelik verdiklerini anımsatan Yiğiner, şöyle devam etti:

"Bir taraftan şoför esnafımızın sorunlarını çözmek için gayret gösterirken, diğer taraftan da hem şoför esnafımıza hem de vatandaşlarımıza daha kaliteli hizmet sunmak için uğraş veriyoruz. Bu doğrultuda uzun yıllardır Varlık Mahallesi'nde hizmet veren plaka basım atölyemizi İskitler Altındağ'a taşımış bulunmaktayız. Daha kaliteli, modern ve kullanışlı olan yeni plaka atölyemizin Odamıza, üyelerimize ve Ankaramıza hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum."

Güncelleme Tarihi: 28 Eylül 2020, 17:53
YORUM EKLE

ST Endüstri Radyo

Halıcı - Ana Sayfa

Dergiler
Partnerler