banner1322
x

Yeni havalimanının yerli kioskları Emse'den

Emse Yönetim Kurulu Başkanı Muslu Oğuz, İstanbul’un yeni havalimanına self check-in kiosk ve self bag drop kiosk cihazlarıyla hizmet edeceklerini açıkladı.

Yeni havalimanının yerli kioskları Emse'den
Robot Zirvesi

İstanbul Havalimanı’nın kiosk cihazlarında tercih,  yerli ve milli Emse oldu. Ürettiği teknoloji ile havalimanlarında iş kalitesini kanıtlayan Emse'nin Yönetim Kurulu Başkanı Muslu Oğuz, “Havalimanının içindeki teknolojinin yerli olması bize güven ve gurur veriyor” dedi.  Sıramatik adı da verilen sıra çağrı sistemlerinde Türkiye pazarında öncü olan Emse, kiosk adı verilen LCD ekranlı bilgi sunum panelleri başta olmak üzere elektronik mesaj panoları, hemşire çağrı sistemleri ve dijital bilgilendirme ekranları üretiyor. İstanbul Havalimanı’nın check-in kiosk'larını, bagaj teslim cihazlarını ve digital çağrı sistemlerini üreten Emse A.Ş. yerli teknolojisi ile güven veriyor.

SELF CHECK-İN KİOSK VE SELF BAG DROP KİOSK

Tamamen yerli üretim olarak İstanbul Havalimanı için hazır hale getirilen 102 adet self check-in kiosk ve 35 adet self bag drop kiosk cihazı ile ilgili olarak Emse Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Muslu Oğuz, bu büyük projede yer almalarını Türk Hava Yolları (THY) ihalelerinde kendilerini kanıtlamalarına ve iyi referans elde etmelerine bağladı.


Oğuz; dış giydirme, iç donanım ve tüm yazılımlarıyla 40 kişilik bir ekibin projeyi 55 gün içinde tamamladığını söyledi.  
 

Güncelleme Tarihi: 10 Aralık 2018, 12:43
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını