banner1322
x

YCL PETROL VE MADENCİLİK HALKA ARZA HAZIRLANIYOR

Birçok farklı stratejik madene yatırım yapacaklarını belirten YCL Holding Genel Müdürü Burak Öğün, halka arz için gerekli çalışmaları başlattıklarını duyurdu.

YCL PETROL VE MADENCİLİK HALKA ARZA HAZIRLANIYOR
Enerji Zirvesi

Madencilik sektöründe faaliyet gösteren YCL Petrol ve Madencilik, halka arza hazırlanıyor. Konuyla ilgili açıklama yapan YCL Holding Genel Müdürü Burak Öğün, birçok farklı stratejik madene yatırım yapacakların belirterek, halka arz için gerekli çalışmaları başlattıklarını duyurdu.
Madencilik sektöründe faaliyet gösteren YCL Petrol ve Madencilik, halka arz için hazırlandıklarını duyurdu. Şirket olarak birçok alanda yatırımlarını hızlandırdıklarını ve halka arz için gerekli çalışmaları başlattıklarını belirten YCL Holding Genel Müdürü Burak Öğün, antimuan dahil birçok farklı stratejik madene yatırım yapacaklarını ifade etti.

“MADENCİLİK YATIRIMLARIMIZI HIZLANDIRACAĞIZ”

İlk olarak savunma sanayinde ve yerli otomobilde kullanılacak antimuan madeninden uç ürünler elde edilebilecek bir yatırım sürecine girdiklerine anlatan Öğün, ilerleyen günlerde diğer stratejik metal üretimleri için madencilik yatırımlarını da hızlandıracaklarını vurguladı. Gerekli çalışmaları tamamladıktan sonra şirketi halka arz etmeyi planladıklarını belirten Öğün, bu konuyla ilgili en kısa sürede gerekli başvuruları yapacaklarını ifade etti.
İç tüketimi karşılayacak ham madde üretmek istediklerini vurgulayan Öğün, Türkiye ne kadar güçlü olursa ticarette de o kadar güçlü olacaklarını belirtti.
 

Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2020, 20:52
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını