Yatırımlar teknolojiye

Kalyon Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Kalyoncu, yaptığı açıklamada, teknolojiye her zamankinden daha çok yatırım yapacaklarını söyledi.

Yatırımlar teknolojiye
Robot Zirvesi

Kalyon Holding, “Ortak Aklımızla Geleceğe” adlı çalıştayı ile enerji, inşaat, yatırım ve havacılık ile gayrimenkul sektörlerindeki kuruluşlarının üst düzey yöneticileriyle Antalya’da bir araya geldi. Çalıştayda konuşma yapan Kalyon Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Kalyoncu, bundan sonraki yatırımlarında, şimdiye dek hiç olmadığı kadar teknolojiye odaklanacakları mesajını verdi.

Kalyon Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Kalyoncu, şirket özelinde yaptığı açıklamada teknolojiye tüm zamanlardan daha fazla yatırım yapacaklarını kaydetti. Son 45 senede pek çok başarıya imza attıklarını kaydeden Kalyoncu, yeni yatırımlarında teknolojiyi birinci sırada tutacaklarının altını çizdi. Kalyoncu ayrıca, sosyal sorumlulukta en büyük icraatları olan Hasan Kalyoncu Üniversitesi’nin de ulusal ve uluslararası alanda büyük bir başarı örneği olmaya devam edeceğini sözlerine ekledi.

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2019, 20:47
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını