YATIRIMIN KALBİ İSTANBUL’DA ATACAK

Uluslararası Menkul Kıymetler Komisyonları Örgütü (IOSCO) tarafından organize edilen Dünya Yatırımcı Haftası’nın dördüncüsü bu yıl 16 Kasım / 21 Kasım tarihleri arasında İstanbul’da bir dizi online etkinlik ile kutlanacak.

YATIRIMIN KALBİ İSTANBUL’DA ATACAK
EndüstrideAra - Haber Detay

Dünya Yatırımcı Haftası, İstanbul’da 16 Kasım / 21 Kasım tarihleri arasında kutlanacak. Uluslararası Menkul Kıymetler Komisyonları Örgütü (IOSCO) tarafından aralarında Türkiye’nin de olduğu 87 ülkede kutlanan haftanın başlangıcı Sermaye Piyasası Kurulu, Borsa İstanbul A.Ş. ve Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği’nin Borsa İstanbul merkezinde yapacağı açılışla başlayacak.

Yatırımcılar 16 Kasım / 21 Kasım tarihleri arasında online düzenlenecek etkinlerde bir araya gelecek. Hafta boyunca düzenlenecek etkinliklerde altı gün boyunca sabah ve öğleden sonra olmak üzere her gün online olarak dört panel olacak.

Panellerde Türkiye’nin önde gelen yatırım uzmanları, sektör temsilcileri ve akademisyenleri bilgi ve deneyimlerini katılımcılarla paylaşacak. Oturumlarda şirket satın alımı, birleşme ve stratejik ortak bulmadan sürdürülebilirlik fonlarının Türkiye’ye çekilmesine kadar pek çok konu başlığı konuşulacak. Etkinlik ve paneller web üzerinden ücretsiz olarak takip edilebilecek.

YORUM EKLE

Radyo

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler