Yaşar Topluluğu'ndan büyük yatırım

- İstanbul’un Esenyurt ilçesinde yaklaşık 25 milyon avro yatırımla hayata geçirilen İstanbul Yaşar İş ve Lojistik Merkezi’nin açılışı yapıldı - Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Selim Yaşar: - "Bizim ana işimiz gıda ve içecek. Pınar markalı ürünlerimizi üretimden tüketicilere ulaşana kadar en iyi şekilde muhafaza etmek, tüketicilerimize Pınar kalitesini ulaştırmak her zaman öncelikli hedefimiz" - Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Feyhan Yaşar: - "Bizi bu noktaya getiren Türkiye’ye, aileme, çalışma arkadaşlarıma ve iş ortaklarımıza teşekkür ediyorum"

Yaşar Topluluğu'ndan büyük yatırım
Endüstri 40 Zirvesi

İSTANBUL (AA) - Yaşar Topluluğu tarafından 3. Köprü ve İstanbul Havalimanı bağlantı yollarına yakınlığıyla depolama ve lojistik açısından stratejik önemde olan İstanbul Yaşar İş ve Lojistik Merkezi’nin açılışı gerçekleştirildi.

İstanbul’un Esenyurt ilçesindeki yer alan merkezin açılışında bir tören düzenlendi.

Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Selim Yaşar, açılış sırasında yaptığı konuşmada, Yaşar İş ve Lojistik Merkezi ile lojistik sektöründe son derece önemli bir yatırıma imza atıldığının ve bu yatırım sayesinde Yaşar Birleşik Pazarlama’nın başarılı teslimat oranının yüzde 98 seviyesine kadar ulaştığını söyledi.

Sürdürülebilir iş yapma düşüncesiyle  işi geliştirip en iyiye ulaşmayı hedeflediklerini aktaran Yaşar, atılan her adımda çalışanlara iş ortaklarına, çevreye ve topluma sağladığı faydayı da göz önünde bulundurduklarına dikkat çekti.

Yaklaşık 25 milyon avroluk bir yatırımla faaliyete geçen Yaşar İş ve Lojistik Merkezi, yenilikçi ve çevreci tasarımı, çalışan memnuniyetini yükseltmeye yönelik olarak tasarlanmış işlevsel ofisleri ve ticari birimleri, verimlilik ve sürate dayalı olacak şekilde tasarlanmış depolama ve yükleme alanlarıyla sadece bir lojistik merkezi olarak değil, aynı zamanda modern, daha ileri boyutlu ve çok işlevli bir iş merkezi olarak Yaşar Topluluğu vizyonuna uygun olacak şekilde tasarlanarak inşa edildi.

Güncelleme Tarihi: 06 Ağustos 2021, 09:40
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını