VSY Biotechnology, Avrupalı göz hekimleriyle bir araya geldi

VSY Biotechnology, Almanya'nın ev sahipliğinde düzenlenen DOC 2019'da yer alarak, Avrupalı göz hekimleriyle bir araya geldi.

VSY Biotechnology, Avrupalı göz hekimleriyle bir araya geldi
Enerji Zirvesi

İSTANBUL (AA) - VSY Biotechnology, Almanya'nın ev sahipliğinde düzenlenen DOC 2019'da yer alarak, Avrupalı göz hekimleriyle bir araya geldi.

VSY Biotechnology' tarafından yapılan açıklamaya göre, Almanya’nın Nürnberg Kongre Merkezi’nde 23 Mayıs tarihinde başlayan DOC 2019, 25 Mayıs tarihine kadar kadar meraklılarını bekliyor.

Komuyla ilgili olarak görüşlerine yer verilen VSY Biotechnolgy CEO’su Özge Altunbaş Göktekin, merkezi Hollanda'da bulunan global bir şirket olan VSY Biotechnology'nin dünyanın dört bir ucundaki önemli kongre ve fuarlarda bulunduğunu söyleyerek,VSY Biotechnology'nın Hollanda, Almanya, İspanya, Hindistan ve Türkiye'de ofislerimiz bulunduğunu ve ayrıca 60’ın üstünde ülkeye ihracat yaptıklarını belirtti.

Göktekin, VSY Biotechnology'nin bütün dünyada ses getiren, her mesafede üstün görüş imkanı sağlayan yeni göz içi lensi Acriva Trinova'nın geleneksel göz içi lenslerine oranla farklılıklarından bahsetti.

Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2019, 20:24
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını