banner1322
x

“VESTEL YETKİLİ ONLİNE BAYİ” SÜRECİ BAŞLIYOR

Türkiye’de perakende alanına getirdiği yeniliklerle sektörün gelişimine öncülük eden Vestel, online alışverişe de yeni bir bakış açısı getiriyor.

“VESTEL YETKİLİ ONLİNE BAYİ” SÜRECİ BAŞLIYOR
Endüstri 40 Zirvesi

Fiziki mağazalardaki gücünü online varlığına yansıtarak, ortak bir vizyonla üstün hizmet ve müşteri deneyimi sunmayı amaçlayan VestelYetkili Online Bayi projesi ile sektöründe rakiplerinden farklılaşıyor. Entegre perakende anlayışı ile bayilerini online satış kanallarında da satış yapma konusunda destekleyen Vestel, tüketiciye en iyi hizmeti tüketicinin tercih ettiği tüm kanallarda sunmayı amaçlıyor. Bu yeni uygulama ile Vestel, kendi Online Kurumsal Mağazaları’na ek olarak, Vestel Yetkili Online Bayileri aracılığı ile, müşteri deneyimini artırma hedefiyle belirlenen, objektif, kalite temelli kriterlere uyan tüm pazaryerlerinde tüketicileri ile buluşuyor. Bugün itibari ile kriterlere uyan 5 büyük pazar yerinde (Amazon, Gittigidiyor, Hepsiburada, N11, Trendyol) hizmet veren yetkili online bayiler, farklı pazar yerlerinin de kriterleri gerçekleştirmesi durumunda bu pazar yerlerinde de hizmet verebilecekler.

YETKİLİ ONLİNE BAYİ ÜNVANINI ALAN BAYİLER...

Vestel, vestel.com.tr ve pazaryerlerindeki kurumsal mağazalarda müşterilerine 24 saatte teslimat sunarak, zenginleştirdiği deneyim odaklı yaklaşımı geliştirmeye devam ediyor. E-ticaret’e getirilen yeni yaklaşım ve hizmetleriyle Vestel, bayileri ile birlikte büyümeye devam ediyor. Yetkili online bayi ünvanını alan bayiler, online kanallarda tüketiciler için mükemmel deneyim,  güvenli alışveriş ve ayrıcalıklı hizmetler sunuyor. Kurulum gerektiren ürünlerde, e-randevu hizmetiyle tüketiciye uygun olan gün ve saat diliminde teslim ve kurulum randevusu hizmeti veren Vestel Yetkili Online Bayiler, 2 yıl garanti süresine ek 1 yıl daha garanti kapsamı, ücretsiz montaj gibi ayrıcalıklar da sunuyor.

Entegre perakendecilik yapısı altında bayileri ile büyüyen Vestel, tüm kanallar içinde önemi her gün artan e-ticaret alanında bayilerine de gelişme ve büyüme desteği veriyor.  Müşteri memnuniyetini merkeze koyarak, geleneksel kanal gücünü online varlığına da yansıtan Vestel, bu proje ile müşteri deneyimini ve marka değerini artırmaya devam ediyor.,,
 

 

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2022, 10:16
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını