Uzay Makine yeniden yapılanmaya gitti

Yıllardır Aignep firmasının X serisi silindirlerini Türkiye’de pazara sunan Uzay Makine, yeniden yapılanma sonrası ELBE markasıyla piyasaya verdiği kalem silindir üretimini hızlandırdı. Bu yıl 40’ıncı yıllarını kutlayacaklarını hatırlatan Uzay Makine Yönetim Kurulu Üyesi Nurhan Elbe “Yeni yapılanma sonrası satış ve imalatı ayırdık. Ara ölçüleri üretip, gelen siparişleri karşılamak için kitlerini ithal ettiği silindiri ELBE markasıyla üretmeye başladık” diyor.

Uzay Makine yeniden yapılanmaya gitti
Logitrans

ISO 9001 toplam kalite belgesine sahip olduklarını hatırlatan Elbe, kendi markaları altında standart ve özel silindir imalatının yanı sıra elektrikli silindir ve güvenlik otomasyonu ürünlerine de imal ettiklerini söylüyor. Ar-Ge çalışmalarının devam ettiğini vurgulayan Elbe şu bilgileri veriyor: “Bu çalışmalar sayesinde kalem silindirde seri üretime geçtik. Ekibimizdeki mühendis arkadaşlarımız güncel gelişmeleri takip ediyor, biz de adımlarımızı belirledikleri stratejiler doğrultusunda atıyoruz. Ürettiğimiz silindirlere yoğun talep var.”

‘TEDARİKTE DOĞRU ADRES’
Bu talebe rağmen şubeler açmak yerine, bayilikler vererek büyümek istediklerini belirten Elbe, açıklamalarını şöyle noktalıyor: “Bu yıl imalatını yaptığımız ürünlerin çeşitliğini artırıp, müşteri potansiyelimizi yükselttik. Ürünlerimizi merkezden kargo yoluyla da müşterilerimize ulaştırıyoruz. ELBE markamızla daha geniş bir alanda hizmetimize devam ediyoruz. Planlarımız doğrultusunda prensiplerimizden ödün vermeden Uzay Makine’yi daha da ilerilere taşımayı hedefliyoruz. 40 yıldır, kalitesinden emin olduğumuz marka ve ürünleri Türkiye’de pazara sunuyoruz. Personelimizi bünyemizde oluşturduğumuz özel kurslarla eğitiyoruz. Tüm bu adımları ‘Tedarikte Doğru Adres’ mottomuza uygun olarak atıyoruz.” 

DÜNYANIN EN ÖNEMLİ MARKALARINI TEMSİL EDİYOR
Uzay Makina LTD, hidrolik ve pnömatik devre elemanları temini ve sistem tasarımı konusunda hizmet vermek amacıyla 1978 yılında kuruldu. Teknolojiyi yakından takip eden Uzay Makine, kurulduğu günden itibaren teknik alt yapısını geliştiren, yenilikçi ve tedarikte doğru adres olmayı en önemli kriter olarak görüyor. Uzay Makine; seviye sensörleri, pnömatik hortum ve bunların fittingsleri, bobin ve soketler, otomatik adaptörler, rakorlar, silindir ve silindir aksamları, valf ve aksamları, manometre, şartlandırıcı, seviye ve basınç vakum anahtarları gibi ürünleri, üreticiden tüketiciye ulaştırıyor. Aignep Bonesi, Fimet FG Line ve DPC Nostrali Chiavette Unificate gibi dünyanın en önemli markalarını Türkiye’de temsil ediyor.

Güncelleme Tarihi: 23 Temmuz 2018, 14:07
YORUM EKLE

Vinçsan

Dergiler
Partnerler