TURPAK REKOR KIRDI

Turpak, geçtiğimiz sene tıpkı taşıt tanıma teknolojisi araç montaj süreçlerinde olduğu gibi, istasyon hizmetlerinde rekor kırdı. 4.800 farklı akaryakıt istasyonunda ise damgasını vurdu.

TURPAK REKOR KIRDI
Endüstrideara

1999 senesinden beri “Taşıt Tanıma Sistemi” vasıtasıyla akaryakıt sektörünü otomasyon teknolojisiyle buluşturan Turpak, 2021 yılında taşıt tanıma teknolojisi montajında olduğu gibi istasyon hizmetlerinde de rekor kırarak önemli bir başarıya daha imza attı. 2021 senesinde Turpak saha ekibi, 1.800 akaryakıt istasyonunda pompa ve tank otomasyonu kurulum ve dönüşümü yaparken, 4.800 farklı istasyonda da otomasyon tadilatları ve revizyonları gerçekleştirdi. Tüm bu süreçte, Türkiye çapında saha ekibi tam 1.2 milyon kilometre yol kat ederken, işlemler Covid-19 önlemleri çerçevesinde, üst düzey güvenlik önlemleriyle gerçekleştirildi. 

ÖNCELİK SIFIR RİSKLE İNSAN HAYATINI KORUMAK

Konuya ilişkin bir açıklama gerçekleştiren Turpak Genel Müdür Yardımcısı Alper Önkol "Salgın koşullarında geçen zorlu bir yıla rağmen Turpak olarak saha ekibimiz ve ülke çapındaki 32 farklı servis noktamızla, 2021 yılını sıfır iş kazasıyla tamamlamanın haklı gururunu yaşıyoruz. 2022 yılında da sıfır risk ve sıfır iş kazasıyla çıktığımız yolda hedefimizi korumak birincil önceliğimizdir. Bizlere güvenen tüm paydaşlarımıza ve saha ekibimize teşekkürlerimizi sunuyoruz." şeklinde konuştu.
 

YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını