Türkiye Petrolleri'nden çocuklar için 23 Nisan" sürprizi

Türkiye Petrolleri, 23 Nisan'da sosyal medya hesabı üzerinden  yapılacak canlı yayına katılacak olan ilk 1000 çocuğa kitap seti hediye edecek.

Türkiye Petrolleri'nden çocuklar için 23 Nisan" sürprizi
Endüstrideara

İSTANBUL (AA) - Türkiye Petrolleri, 23 Nisan'da sosyal medya hesabı üzerinden  yapılacak canlı yayına katılacak olan ilk 1000 çocuğa kitap seti hediye edecek.

Konuyla ilgili olarak firma tarafından yapılan açıklamaya göre, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda yeni tip koronavirüs salgını nedeniyle evlerinden çıkamayan çocuklar için canlı yayınla hikaye saati gerçekleştirileceği belirtildi.

Canlı yayının Türkiye Petrolleri'nin Instagram hesabı üzerinden yapılacağına dikkat çekilden açıklamada, şu ibilgiler yer aldı:

"Canlı yayında Ayşe Şule Bilgiç, nam-ı diğer ŞUŞU, Türkiye Petrolleri aracılığıyla hikayeler ve neşe dolu 23 Nisan şarkısı eşliğinde çocuklarla buluşuyor. 1 saat sürecek canlı yayına katılan ilk 1000 çocuğumuza, Düşyeri TV’den 5'er kitaplık setler hediye edecek olan Türkiye Petrolleri, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün tüm çocuklara armağan ettiği bu günde, bayram coşkusunu evlere taşımayı amaçlıyor. Çocuklara verilecek kodla, çocuklar hediye edilen dijital kitaplarını isterlerse okuyabilecek, sesli olarak dinleyebilecek ya da dijital video kitap olarak izleyebilecek."

Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2020, 11:34
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını