TÜRKİYE'NİN EN İTİBARLI MARKALARI ÖDÜL İÇİN GÜN SAYIYOR

Türkiye’nin en itibarlı markaları ödüllerini, 27 Nisan'da Beykoz Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlenecek olan Türkiye İtibar Endeksi Ödül Töreni ile alacak.

TÜRKİYE'NİN EN İTİBARLI MARKALARI ÖDÜL İÇİN GÜN SAYIYOR
Enerji Zirvesi

İtibar Akademisi'nin 11'inci kez düzenlediği toplam 34 kategoride Türkiye’nin en itibarlı firmalarının belirlendiği "Türkiye İtibar Endeksi Araştırması"nın sonuçları açıklandı.

İŞ DÜNYASININ ÖNDE GELEN İSİMLERİ KATILACAK

Beykoz Üniversitesi'nin ev sahipliğini yapacağı ödül töreni, 27 Nisan 2022 tarihinde Beykoz Üniversitesi Kavacık Yerleşkesi Konferans Salonu'nda gerçekleştirilecek.

Otomotivden gıdaya, tekstilden inşaata, kargo ve lojistikten enerjiye kadar farklı sektörlerin yer aldığı araştırmanın ödül töreninde ayrıca, Türkiye’nin en itibarlı markalarının yanı sıra 10 senedir itibar ödülü alan markalar da ödüllendirilecek.

Törene Türkiye’nin prestijli markalarının temsilcileri ve iş dünyasının önde gelen isimleri katılım sağlayacak.

"ÜNİVERSİTE OLARAK EV SAHİPLİĞİNDEN ÖTÜRÜ MUTLUYUZ"

Ödül töreni hakkında duygu ve düşüncelerini paylaşan Beykoz Üniversitesi İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Sinan Alçın, "İtibar Akademisi tarafından bu yıl 11’incisi gerçekleştirilen, Türkiye’nin en itibarlı şirketlerinin belirlendiği Türkiye İtibar Endeksi Araştırması’nın sonuçlarının açıklandığı ve markaların ödüllendirildiği Türkiye İtibar Endeksi Ödül Töreni’ne Beykoz Üniversitesi olarak ev sahipliği yaptığımız için çok mutluyuz." dedi.

Törenin birlikte düzenleyecekleri ilk etkinlik olacağını belirten Prof. Dr. Alçın, Türkiye’nin önde gelen markalarının yer aldığı araştırmanın bir parçası olmanın kendileri açısından oldukça değerli olduğunun altını çizdi.

"SEKTÖREL VE AKADEMİK ANLAMDA İŞ BİRLİĞİ YAPACAĞIZ"

Yakın geçmişte İtibar Akademisi ile iş birliği protokolü imzaladıklarını hatırlatan Prof. Dr. Alçın, sözlerini şöyle noktaladı:

"Protokol ile hem sektörel hem de akademik anlamda başarılı çalışmalar yürüteceğiz. İtibar Akademisi’nin yürüttüğü sektörel  araştırmaların başta üniversitemiz olmak üzere, tüm üniversiteler için önemli bir referans noktası olacağına inanıyoruz. Yakında kamuoyu ile paylaşılacağımız sektörün ihtiyacına yönelik projeler de gerçekleştirmeyi planlıyoruz. İş birliği protokolü ile Beykoz Üniversitesi ve İtibar Akademisi başarılı organizasyonlara imza atacağız. İş birliğinin ilerleyen süreçlerinde İtibar Okulu oluşturmayı planlıyoruz." 

Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2022, 17:57
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını