Türkiye'de Hibrit Çağı Toyota ile başlıyor

Toyota Türkiye Satış ve Pazarlama AŞ Pazarlama Direktörü Barış Erdim, Türkiye'de bir ilk olan Yeni Corolla Hybrid’in de katkısıyla 2019 yılında, toplam 12 bin adetlik hibrit otomobil satışı yapmayı hedeflediklerini aktardı.

Türkiye'de Hibrit Çağı Toyota ile başlıyor
Endüstrideara

ŞANLIURFA (AA) - Toyota Türkiye Satış ve Pazarlama AŞ Pazarlama Direktörü Barış Erdim, Türkiye'de bir ilk olan Yeni Corolla Hybrid’in de katkısıyla 2019 yılında, toplam 12 bin adetlik hibrit otomobil satışı yapmayı hedeflediklerini aktardı.

Toyota Türkiye, hibrit teknolojisinin anlatılması amacıyla düzenlediği "Türkiye'de Hibrit Çağı Başlıyor" etkinliğini Şanlıurfa'daki bayisinde yaptı.Şanlıurfa'da  basın mensuplarına Toyota'nın geçmiş deneyimleri ile şirket hedeflerini anlatan Erdim, kentte bulundukları için son derece mutlu olduklarını anlattı.  Türkiye'de şu ana kadar 11 bini aşkın hibrit otomobil satışı gerçekleştirdiklerini belirten Erdim, Türkiye’de hibrit otomobillereolan karşı ilginin gittikçe artığını söyledi.

Şanlıurfa'daki bayinin yönetim kurulu başkanı Aziz Çayırcıoğlu ise hızlı bir satış trendi içinde yer alan hibrit otomobil satışlarının Corolla Hybrid ile çok daha  iyi birseviyeye geleceğine inandıklarını belirtti.

Güncelleme Tarihi: 12 Nisan 2019, 18:50
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını