“Türkiye bizim için çok iyi bir seçim“

BDR Thermea Group Üst Yöneticisi (CEO) olan Bertrand Schmitt, Türkiye'nin kendileri açısından son derece iyi bir seçim olduğunu vurgulayarak,  "Türkiye'de olmasaydık bugün Türkiye'ye yatırım yapar mıydık? Yine yapardık." şeklinde konuştu.

“Türkiye bizim için çok iyi bir seçim“
Robot Zirvesi

İSTANBUL (AA) - BDR Thermea Group Üst Yöneticisi (CEO) olan Bertrand Schmitt, Türkiye'nin kendileri açısından son derece iyi bir seçim olduğunu vurgulayarak,  "Türkiye'de olmasaydık bugün Türkiye'ye yatırım yapar mıydık? Yine yapardık." şeklinde konuştu.

Baymak tarafından  yapılan basın açıklamasına göre, şirketin 50. yılı  Çırağan Sarayı'nda düzenlenen bir törenle kutlandı. 25  ile 50. yılını dolduran bayilere plaketlerinin takdim edildiği ve Sertap Erener'in sahne aldığı gecede, 2013 senesinde  Baymak'ı satın alan Hollandalı BDR Thermea Group'un üst yöneticisi Schmitt de bir konuşma yaptı.

Baymak'ın son  senelerdeki atılımıyla grup içerisinde en hızlı büyüyen şirketlerinden birisi olduğunu ve Türkiye'nin BDR Thermea Group'un "üretim üssü" haline dönüştüğünü belirten Schmitt, Türkiye'nin grubun içerisindeki 7 büyük pazardan biri olduğunu vurguladı.

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2019, 17:20
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını