banner1322
x

Türk Telekom'dan yeni bulut servisi 

Türk Telekom;  fotoğraf, video, müzik ve dosyalarının güvenli biçimde saklamasını sağlayacak yeni bulut servisi 'Dijital Depo’yu kullanıma sundu. 

Türk Telekom'dan yeni bulut servisi 
Endüstrideara

Yeni hizmet ve çözümlerle fark yaratan Türk Telekom, modern tasarımlı bulut depolama servisi dijital depo uygulamasını kullanıma sundu. Bu, operatör bağımsız  bulut depolama uygulaması ile kullanıcılar; çektikleri fotoğrafları,  videoları,  müzikleri ve dosyaları güvenle saklayacak. Uygulamasının otomatik yedekleme özelliği sayesinde ise akıllı telefon kamerasıyla çekilen fotoğrafların anında saklanması mümkün olacak. Böylelikle akıllı telefon bozulsa veya kaybolsa dahi fotoğraflara ulaşılmada herhangi bir sıkıntı yaşanmayacak.
Türk Telekom, Dijital Depo uygulaması için 2 GB bulut depolama alanını ücretsiz biçimde kullanıcılarına sunuyor.

MÜŞTERI ODAKLI ENTEGRE YAPI

Türkiye’nin ilk entegre telekomünikasyon operatörü olan Türk Telekom, müşterilerin hızla değişen iletişim ve teknoloji ihtiyaçlarına en güçlü ve en doğru şekilde cevap verebilmek için 2015 yılında Türk Telekomünikasyon A.Ş., TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. ve TTNET A.Ş. tüzel kişiliklerini mevcut haliyle muhafaza ederek, “müşteri odaklı”  entegre yapıya geçti. Türk Telekom, Ocak 2016'dan itibaren mobil, internet, telefon ve TV ürün ve hizmetlerini ‘Türk Telekom’ tek marka çatısı altında sunuyor. 
 

Güncelleme Tarihi: 04 Ocak 2019, 10:36
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını