Turizmde 2020 yılında da rekor bekleniyor

- TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya: - "Turizmde gelecek sene de rekorların kırılacağına eminim. Turizm alanında önemli çalışmalar yapılıyor"

Turizmde 2020 yılında da rekor bekleniyor
EndüstrideAra - Haber Detay

ANTALYA (AA) - Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Başkanı olan Firuz Bağlıkaya, turizmde gelecek sene de rekorların kırılacağınadan rmin olduklarını belirterek, Turizm alanında önemli çalışmalar yapıldığını söyledi.

Kemer Belediyesinden konuyla ilgili olarak yapılan açıklamaya göre, Bağlıkaya, TÜRSAB Batı Antalya Bölge Başkanı Rıza Perçin, yönetim kurulu üyeleri Ali Bilir ve Nezih Hacıalioğlu ile İlçe Belediye Başkanı Necati Topaloğlu'na bir ziyaret gerçekleştirdi.

Topaloğlu ile bir müddet sohbet eden Bağlıkaya, Türkiye'nin önemli turizm merkezlerinden birisi olan Kemer'de gelecek turizm sezonunun daha iyi geçmesi dileğinde bulundu.

Topaloğlu'nun ve sivil toplum kuruluşlarının girişimleriyle turizmin daha iyi olacağına dikkat çeken Bağlıkaya, turizmde gelecek yılda da rekorların kırılacağına eminin olduklarını ve turizm alanında önemli çalışmalar yapıldığını söyleyerek, katkıda bulunan herkese teşekkür etti.

Ziyaretten ötürü duyduğu memnuniyeti belirten Topaloğlu da TÜRSAB'ın turizm anlamında önemli çalışmalar yaptığını dile getrdi.

Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2019, 13:55
YORUM EKLE

Enerji Zirvesi

Proses Zirvesi

Dergiler