banner1013
x

TSE COVİD-19 GÜVENLİ ÜRETİM BELGESİ SAHİBİ OLDU

Aytaç, gıda güvenliği ve hijyen uygulamalarıyla "TSE-Covid-19 Güvenli Üretim Belgesi" almaya  layık görüldü.

TSE COVİD-19 GÜVENLİ ÜRETİM BELGESİ SAHİBİ OLDU
EndüstrideAra3

İSTANBUL (AA) - Aytaç, gıda güvenliği ve hijyen uygulamalarıyla "TSE-Covid-19 Güvenli Üretim Belgesi" almaya  layık görüldü.

Aytaç tarafından konuyla ilgili olarka yapılan açıklamaya göre, Yıldız Holding çatısı altında faaliyet gösteren firma, Kovid-19 tedbirleri kapsamında üretim tesislerinde alınması gerekli tedbirleri eksiksiz bir şekilde yerine getirerek, Türk Standartları Enstitüsü (TSE) uzmanları tarafından verilen "Covid-19 Güvenli Üretim Belgesi"ni almaya hak kazandı.

Açıklamada görüşlerinebaşvurulan Aytaç’ın Genel Müdürü Erhan Çetin, ulusal ve uluslararası gıda mevzuatları ve yasalara uygun, yüksek verimlilikte, herkese hitap eden güvenilir ürünler ürettiklerini söyledi.

Çetin, şöyle devam etti:

"Aytaç olarak ürettiğimiz tüm ürünleri yüksek kalite standartlarında ve gıda güvenliğine azami dikkatle üretiyoruz. Ürünlerimizin kaliteleri sahip olduğumuz TSE ISO 9001, TSE ISO 22000 ve FSSC 22000 belgeleriyle resmi kuruluşlar tarafından da tescil edilmiştir. Dünyayı saran pandemiyle mücadele kapsamında ilk günden itibaren gıda güvenliği ve hijyen uygulamalarında yetkili birimlerce tavsiye edilen tüm uygulamaları tesislerimizde hayata geçirdik. Resmi kurumlar ve bağımsız şirketlerin denetiminden başarıyla çıkan firmamız, TSE Covid-19 Güvenli Üretim Belgesini alarak bu alandaki çalışmalarını tescillemiştir."
 

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2020, 15:49
YORUM EKLE

Dyson

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler