banner1322
x

TRENDYOL’DAN 80 MİLYON LİRAKIK DESTEK PAKETİ

Trendyol, esnaf ve KOBİ'lere ilişkin 80 milyon liralık yeni destek paketi açıkladı.

TRENDYOL’DAN 80 MİLYON LİRAKIK DESTEK PAKETİ
Endüstrideara

2020 Nisan ayında başlayan Trendyol KOBİ Destek Paketi ile esnaf ve KOBİ’lere 1 yılda 400 milyon TL’lik katkı sağlayan Trendyol, mayıs ayında 80 milyon TL’lik yeni desteğini açıkladı.
Trendyol açıklamasına göre, şirket Nisan 2020’de başlattığı "Trendyol KOBİ Destek Paketi" ile platformunda yer alan esnaf ve KOBİ’leri güçlendirmeye ve salgın döneminde işlerinin devamlılığına katkı sağlamaya devam ediyor.
Trendyol, Nisan 2021’e kadar toplam 400 milyon TL değerinde finansman, pazarlama ve eğitim desteği sundu. Mayıs ayında ise 80 milyon TL değerinde ek kaynak sağlayacak Trendyol’un esnaf ve KOBİ’lere bir yılda sağladığı destek 480 milyon TL’ye ulaşacak.

FİNANSMAN VE PAZARLAMA DESTEĞİ 

Açıklamada verilen bilgiye göre, Trendyol KOBİ Destek Paketi kapsamında vade sürelerini yeniden düzenleyerek tüm kategorilerdeki on binlerce esnaf ve KOBİ'ye erken ödeme yaparak güçlü bir nakit akış desteği sağlıyor.
Pazarlama destekli kampanyalar ile platformda satış yapan esnaf ve KOBİ’lerin ürünlerini daha fazla müşteriye ulaştırmalarını sağlayarak satış hacimlerini artırıyor.

100 BİNİN ÜZERİNDE ESNAF VE KOBİ’YE EĞİTİM

Trendyol Akademi ile esnaf ve KOBİ’lerin dijital dönüşümünü hızlandırmayı hedefleyen Trendyol, 100 binin üzerinde satıcısına eğitim verdi.
Eğitime katılan esnaf ve KOBİ’ler, e-ticaret operasyonları, satış artırma yolları ve müşteri memnuniyetini yükseltme gibi birçok farklı konuda gelişim olanağı buldu.
Trendyol satıcıları Trendyol Akademi’de 300’den fazla eğitime ve içeriğe ulaşıyor, canlı yayınlara ve konferanslara ücretsiz katılabiliyor.

YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını