banner1322
x

TOYOTA'DAN ÖĞRENCİLERE DESTEK

İlk ve ortaokullara mart ayında 107 masaüstü bilgisayar bağışı gereçkleştiren Toyota Otomotiv Sanayi, sene bitmeden 100 masaüstü ve 62 laptop olmak üzere toplam162 adet bilgisayar desteği daha gerçekleştirecek.

TOYOTA'DAN ÖĞRENCİLERE DESTEK
Enerji Zirvesi

İSTANBUL (AA) - Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye, faaliyetlerini gereçkleştirdiği Sakarya'daki ilk ve ortaokullara 2020 senesi süresince 269 adet bilgisayar bağışı yapmış olacak.

Toyota tarafından konuyla ilgili olarak yapılan açıklamaya göre, öğrencilerin teknik eğitimde gelişen teknolojiyi takip etmeleri amacıyla meslek liseleri ve üniversitelere araç ve ekipman desteği sağlayan şirket, pandemi nedeniyle uzaktan eğitim gören ilk ve ortaokullara bağışladığı bilgisayarlar ile de eğitime desteğine devam ediyor.

107 masaüstü bilgisayarı mart ayında bağışlayan Toyota Otomotiv Sanayi, yıl bitmeden 100 masaüstü ve 62 laptop olmak üzere toplam 162 adet bilgisayar daha bağışlayacak.

Böylece şirket, faaliyetlerini gerçekleştirdiği Sakarya'daki ilk ve ortaokullara 2020 senesi süresince toplam 269 adet bilgisayar bağışı yapmış olacak.

Bağışlanan bilgisayarlar, pandemi sebebiyle süregelen uzaktan eğitim sistemine erişim imkanı olmayan öğrencilerin eğitim gördüğü ilk ve ortaokullara Toyota Otomotiv Sanayi tarafından ulaştırılacak.

Eğitime desteği kurumsal bir değer olarak gören Toyota Otomotiv Sanayi, bu alandaki faaliyetlerini sürdürecek.

Güncelleme Tarihi: 27 Ekim 2020, 17:08
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını