TOYOTA’DAN İŞİTME ENGELLİLER İÇİN İLETİŞİM HATTI

İşitme engelliler için işaret diliyle konuşma olanağı sunan görüntülü iletişim hattını hizmete açan Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış AŞ, Türkiye’de bir ilke imza attı.

TOYOTA’DAN İŞİTME ENGELLİLER İÇİN İLETİŞİM HATTI
EndüstrideAra - Haber Detay

Toyota’nın yeni hizmetiyle birlikte işitme engeli bulunan tüketiciler, yeni hizmetle Toyota’nın web sitesindeki "www.toyota.com.tr/engelsiziletisimhatti" linkinden “Engelsiz İletişim Hattı’na” hızlıca ulaşıp, sadece işaret dili ile hizmet veren çalışanlar tarafından Toyota ve modelleri hakkında her türlü bilgiyi alabilecekler ve olası sorunlarını çözebilecek.
Engelleri ortadan kaldırmayı amaçlayan bu yenilikçi uygulama için işitme engeli bulunan bir çalışan da istihdam eden Toyota, daha önce de tüm bayilerinde farklı engelleri bulunanlar için düzenlemelere başladığını duyurmuştu. 


WEB SİTESİNİ GÖRME ENGELLİLER İÇİN DÜZENLEYECEK

Web sitesinin de görme engelliler için uygun hale getirilmesi için çalışmalarını sürdüren Toyota, geçen haftalarda “değişim ve dönüşüm” anlayışı çerçevesinde 7’den 77’ye herkesin "mobilite" çözümleriyle özgürce hareket ettiği bir dünya gerçekleştirmek amacıyla "Start Your Impossible" kampanyasını başlattığını duyurmuştu.  (AA)

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2020, 22:52
YORUM EKLE

Radyo

Proses Zirvesi

Dergiler