banner1322
x

THY TEKNİK VE BOEİNG YEDEK PARÇA SÖZLEŞMESİNİ YENİLEDİ

THY Teknik A.Ş., Boeing ile yenilenen yedek parça sözleşmesiyle envanter portföyünü genişletiyor.

THY TEKNİK VE BOEİNG YEDEK PARÇA SÖZLEŞMESİNİ YENİLEDİ
Endüstrideara

Boeing ve THY Teknik A.Ş., özel yapım yedek parça paket sözleşmesini yenilerken, uçak bakım ve onarım tedarikçisinin mevcut kontratı üç yıl süreyle uzatılmış oldu.

"TALEPLERİ KARŞILAMADA İLERİ BİR DÖNÜM NOKTASI"

Yenilenen sözleşme, Türk Hava Yolları Teknik A.Ş.’nin verimlilik ve güvenilirliğini artırmanın yanı sıra yedek parça ve komponent hizmetleri küresel ağına erişimini güçlendirecek. 

Konuyla ilgili konuşan Türk Hava Yolları Teknik A.Ş. Genel Müdürü ve İcra Komitesi Üyesi Mikail Akbulut, "Boeing ile yenilenen yedek parça sözleşmemiz, müşterilerimize en iyi nihai ürünü sağlama konusundaki kararlılığımızın bir göstergesidir. Şüphesiz ki, söz konusu işbirliği, piyasa taleplerini karşılamada ileri bir dönüm noktasıdır." dedi.                  

"ÖNGÖRÜLEBİLİRLİĞİ VE ESNEKLİĞİ ARTTI"

İş birlikleriyle ilgili görüşlerini paylaşan Boeing Satış Sonrası Hizmetler Başkan ve CEO’su Ted Colbert ise, şöyle konuştu:

"Endüstrimiz, pandemi ve devamındaki iyileşmeden doğan zorlukların üstesinden gelmeye devam ederken, iş ortaklarımız da organizasyonlarına değer katacak ve müşterilerine nihai ürün sağlayacak özgün çözümler üretme konusundaki kararlılığını sürdürüyor. Bu sözleşmeyle öngörülebilirliği ve esnekliği artan, maliyet açısından rekabetçi ve geniş tedarik ağına sürdürdüğü güvenden ötürü Türk Hava Yolları Teknik A.Ş.’ye teşekkür borçluyuz."

PORTFÖYÜ 9 BİN ADET YEDEK PARÇA İLE GENİŞLİYOR

Türk Hava Yolları Teknik A.Ş., yenilenen sözleşmenin sunduğu fiyat ve uygunluk ayrıcalıklarıyla bakım operasyonlarını verimli ve kolay hale getirmeyi sürdürecek.

Özel yapım yedek parça paket sözleşmesinin üç yıl süreyle yenilenmesiyle, şirketin portföyü 9 bin adet yedek parça ile genişliyor.

Bunlar arasında Boeing parçalarının yanı sıra marka ve iş ortağı işletmeler tarafından sağlanan tedarikçi parçaları da var.


 

Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2021, 08:39
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını