Tepro Makine eğitimleri devam ediyor

Plastik enjeksiyon sektöründe geleceği değiştirecek inovasyonları takip ederek sürdürülebilir, kaliteli ve sonuç odaklı hizmetler sunmayı kendine ilke edinen Tepro Makine; eğitim alanına verdiği öncelikleriyle de konferanslarına hız kesmeden devam ediyor.

Tepro Makine eğitimleri devam ediyor
Endüstrideara

1992 yılından bu yana KraussMaffei, Sepro, Motan ve Mouldpro başta olmak üzere Avrupa'nın çok sayıda lider ve nitelikli markalarının Türkiye'deki tek distribütörü olan Tepro Makine; bünyesinde bulunan T-MAX markası ile de müşterilerine; yardımcı ekipman ve otomasyon sistemlerinde, gelişmiş teknolojiye sahip güvenilir ürünleriyle iş mükemmelliğini ön plana alarak plastik enjeksiyon endüstrisinde müşterilerinin çözüm ortağı oluyor.

Tepro Makine bünyesinde bu yıl 2. kezdüzenlenen ‘Enjeksiyonda Özel Çözümler Konferansı’ Tepro Makine Bursa Teknik Ofis’de yapıldı. KraussMaffei Teknik Destek Danışmanı ve Yedek Parça Sorumlusu Uğur Çamlıca, CRC Industries Direktörü Nic Baetsle ve MOULDPRO Satış Mühendisi Fırat Duran’ın konuşmacı olarak yer aldığı etkinlik Bursa Organize Sanayi bölgesindeki çok sayıda firma tarafından yoğun ilgi gördü. Plastik sektörünün önde gelen firmalarının yer aldığı konferansta; plastik enjeksiyonda proses kontrolü ve kalite stabilitesi, bakım teknikleri ve yeni teknolojiler, plastik enjeksiyon sektöründe endüstri 4.0 uygulamaları, polimer proses endüstrisinde özel çözümler, otomotivde su debisi ve sıcaklık kontrolünün parçaya ve çevrim süresine etkisi gibi önemli konu başlıklarına değinilerek müşterilere üretimde katma değerli ürünlerin geliştirilmesi, verimlilik ve yenilikçi çözümler sağlanması hedeflendi. Sunumlar bittikten sonra soru cevap şeklindeki konu değerlendirmelerini takriben sertifika töreni ile organizasyon son buldu.

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2019, 15:26
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını