Teknosa, Akıllı Ev keyfini mağazalara taşıdı

Teknosa'nın Cevahir mağazasında kurduğu ve Türkiye'de bir ilk unvanına sahip olan Apple Ekosistemi ile çalışan deneyim alanında, teknolojiyle evde hayatın nasıl kolaylaştığı, renklendiği ve eğlenceli hale geldiği farklı uygulamalarla gösteriliyor.

Teknosa, Akıllı Ev keyfini mağazalara taşıdı
EndüstrideAra1

İSTANBUL (AA) - Teknoloji perakende firması olan Teknosa'nın İstanbul Cevahir mağazasında faliyete geçirdiği mağazasında ev konsepti ile oluşturulan ve Apple ekosistemi ile çalışan deneyim alanı, farklı ürün ve uygulamalarla yaşayan akıllı bir ev haline getiriyor.

Teknosa tarafından konuyla ilgili olarak yapılan açıklamaya göre, Sabancı Holding iştiraklerinden olan Teknosa, Apple iş birliği ile mağazada özel deneyimlere yeni bir soluk katıyor. Teknosa'nın Cevahir mağazasında kurduğu ve Türkiye'de bir ilk unvanına sahip olan olan Apple Ekosistemi ile çalışan deneyim konusunda, teknolojiyle evde hayatın nasıl kolaylaştığı, renklendiği ve eğlenceli hale geldiği farklı uygulamalarla gösteriliyor. Salon ve yatak odasından meydana gelen toplam 50 metrekarelik alanda, müşteriler ev konforunds teknoloji deneyimini en üst seviyede yaşayabiliyor.

Teknosa Cevahir mağazasını gezenler, ailenin her ferdinin ilgi alanına seslenen alanda film, oyun, müzik, spor, sağlık, iş, ev işi, güvenlik gibi pek çok konuda birbiriyle konuşan cihazların sunduğu zengin dünyayı keşfedebilecek.

Açıklamada yer verilen bilgilere göre, Teknosa'daki "Akıllı Ev" alanı, son Apple ürünleri ve Apple ekosistemiyle çalışacak diğer markaların ürünleriyle beraber 2020 senesinde yenilenecek ve yeni deneyimler yaşatmayı sürdürecek.

Açıklamaya göre ayrıca, üç senedir Apple ile direkt çalışma anlaşması olan Türkiye'deki tek teknoloji perakende markası Teknosa, İstanbul'da üç mağazasındaki Apple Shop alanlarında da deneyimi zenginleştiriyor.

Güncelleme Tarihi: 26 Aralık 2019, 11:33
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler