banner1339
x

Teknoloji ve Ticaret Savaşları

WOW Kongre Merkezi’nde düzenlenen Endüstri 4.0 Uygulamaları ve Robot Yatırımları Zirvelerinin son gününde, İhracatın Yol Haritası programıyla tamamlayacağımız canlı yayınımızın son konuğu Coface Sigorta Türkiye ve Ortadoğu Ekonomisti Seltem İyigün oldu.

Teknoloji  ve Ticaret Savaşları
Enerji Zirvesi

Türkiye’nin gelişen teknolojiye ayak uydurmaya çalışırken geçirdiği süreçteki zorluklar ve bunlardan kurtulmanın yollarını değerlendiren Coface Sigorta Türkiye ve Ortadoğu Ekonomisti Seltem İyigün, sunucumuz Can Karadut’un sorularını yanıtladı.


Ticaret ve teknoloji savaşlarına da değinen İyigün, yapılan araştırma sonuçlarından çıkan rakamlarla Türkiye’nin ve dünyanın ekonomik durumlarını değerlendirdi. İthalat ve ihracat koularında iyileştirme ve dengelenme süreçlerini anlatan İyigün, yeni ekonomi programının mantığını anlattı.


Kurdaki artışlar dolayısıyla gelinen noktada işletme sahiplerine tavsiyeler de veren İyigün, üretim politikasının Türkiye Ekonomisi için önemine vurgu yaptı.


İhracatın Yol Haritası programının Coface Sigorta Türkiye ve Ortadoğu Ekonomisti Seltem İyigün’ün konuk olduğu bölümü yakın zamanda https://radyo.stendustri.com.tr/podcast/ adresinden dinleyebilirsiniz.


WOW Kongre Merkezi’nde düzenlenen Endüstri 4.0 Uygulamaları ve Robot Yatırımları Zirveleri bugün sona eriyor. 
 

YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını